Богдан Данилишин попросив політичного притулку в Чехії

Екс-міністр економіки Данилишин, якого звинувачують у нанесенні державі збитків на 13,9 млн грн, подав запит на отримання політичного притулку в Чехії.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин подав запит на отримання політичного притулку в Чехії. Про це стало відомо від поінформованих джерел.

Водночас, співрозмовники, не повідомляють, коли саме він подав запит на отримання політичного притулку в Чехії.

У середині жовтня Данилишина затримали на території Чехії. Невдовзі після цього Генпрокуратура заявила про те, що вже почала процедуру екстрадиції екс-міністра.

Як відомо, у серпні Данилишина було оголошено в міжнародний розшук за звинуваченням у нанесенні державі збитків на 13,9 млн грн через державні закупівлі у одного учасника.

На початку вересня Данилишин заявляв, що він вважає себе невинним і планує повернутись до України. Також він говорив про те, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко шантажували, а йому особисто погрожували вбивством.

За його словами, з огляду на "особистий шантаж колишнього прем'єр-міністра України деякими народними депутатами України, я був змушений передати функції державних закупівель заступнику міністра і звільнити директора департаменту".

Інтерпол затримав Данилишина 18 жовтня в Чехії при зверненні за допомогою до лікувальної установи. Генпрокуратура розпочала процедуру його екстрадиції.

Водночас його адвокат не виключав, що Данилишин звернеться до Чехії з проханням про політичний притулок.

Читайте також:

Данилишин заявив, що Тимошенко шантажували, а йому погрожували вбивством

Документ: Данилишина затримали біля посольства

Данилишин злякався за своє життя і попросив захисту в Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: