Данилишин приведе "до ладу думки" і займеться наукою

Після того, як Богдан Данилишин відпочине і приведе до ладу думки в голові, він вестиме наукову діяльність.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин, якому МЗС Чехії надало політичний притулок, буде займатися науковою діяльністю. Про це заявила його чеський адвокат Марина Махіткова, пише "Сегодня".

"Думаю, що після того, як він відпочине і приведе до ладу думки в голові, буде вести наукову діяльність. В Україні він був відомим економістом. Думаю, через кілька тижнів він почне цим займатися", - заявила вона, відповідаючи на питання, чим екс-міністр буде займатися в Чехії.

Махіткова також спростувала заяви українського адвоката Данилишина Степана Українця про те, що нібито екс-міністр був в празькому ізоляторі в дуже поганих умовах, внаслідок чого його здоров'я погіршилося.

"Я можу вам сказати, що пан Степан Українець - вже не його адвокат. Данилишин особисто відкликав його доручення, він не має права давати коментарі. Інформація, яку він вам повідомив, не відповідає дійсності", - сказала Махіткова.

На питання, чи зможе Данилишин при бажанні повернутися в Україну, адвокат зазначила ствердно. "Він може повернутися, звичайно. Але в цей момент він буде підкорятися законам України, так що питання в тому, яким буде політичний режим в Україні, коли він вирішить повернутися", - підкреслила вона.

Махіткова також нагадала, що сім'я Данилишина в даний час залишається в Києві і "поки що з нею все гаразд".

При цьому вона висловила припущення, що надання українському екс-міністру економіки політичного притулку не спричинить за собою подальші аналогічні прохання від членів української опозиції.

Також вона зазначила, що МЗС Чехії раніше вже надавало притулку громадянам України. "Але я не знаю, з політичних чи гуманітарних причин", - сказала адвокат.

Днями МЗС України передав чеській стороні ноту з проханням офіційно підтвердити надання Данилишину політичного притулку.

Як відомо, 13 січня адвокат Данилишина Марина Махіткова повідомила, що Чехія надала політичний притулок екс-міністру економіки Богдану Данилишину.

У понеділок, 17 січня Генпрокуратура України заявила, що незважаючи на надання Чехією Данилишину політичного притулку, ГПУ не має наміру закривати проти нього кримінальну справу.

Сам Данилишин має намір довести свою правоту і повернутися в Україну.

Читайте також:

Генпрокуратура не відмовиться від переслідування Данилишина

У Данилишина в Чехії немає ані телефону, ані адреси

Чехія вважає, що справа проти Данилишина політична

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: