Данилишин раптово захворів перед прямим ефіром з Україною

Був оплачений супутниковий зв'язок з Чехію, де знаходиться Данилишин, але колишній міністр повідомив, що захворів, та відмовився від ефіру.

 Екс-міністр економіки Богдан Данилишин через хворобу відмовився від участі у програмі на одному з українських телеканалів. Про це розповів ведучий програми Савік Шустер.

За його словами, був оплачений супутниковий зв'язок (з Чехію, де знаходиться Данилишин – ред.), але колишній міністр повідомив, що захворів, та відмовився від ефіру.

"Учора (20 січня – ред.) він погодився, а сьогодні у другій половині дня відмовився", - зазначив телеведучий.

Як відомо, влітку минулого року в Україні щодо екс-міністра економіки Богдана Данилишина було порушено кримінальну справу за статтею "зловживання владою або службовим становищем" - його підозрюють у завданні державі збитків на суму 4,5 млн грн.

Данилишин був оголошений у розшук і затриманий у Празі. Колишній міністр назвав справу проти себе "політичним переслідуванням" і звернувся з проханням надати йому політичний притулок.

13 січня Чехія надала Данилишину статус політичного біженця. Він був звільнений з-під арешту і наразі перебуває у Празі.

Читайте також:

Адвокат: оскаржити "притулок" Данилишина неможливо

США: історія з Данилишиним – "дзвіночок" для України

Данилишин приведе "до ладу думки" і займеться наукою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: