Данилишин розповів, як допомагав Януковичу захищати дисертацію

Данилишин попросив Януковича припинити його кримінальне переслідування, нагадавши, що колись відкрив президенту дорогу в науковий світ.

Колишній міністр економіки Богдан Данилишин сприяв президенту Віктору Януковичу в перезахисті докторської дисертації.

Про це Данилишин розповів у статті для "Української правди". Екс-міністр підкреслив, що вже більше 10 років знає Януковича. "Свого часу я був одним з наукових керівників програми науково-технічного розвитку Донецької області, учасником розробки програм діяльності уряду прем'єр-міністра Віктора Януковича та інших документів", - зазначив він.

"Сподіваюся на об'єктивний підхід президента України до вирішення цієї проблеми (кримінальна справа, порушена проти екс-міністра), в тому числі і як науковця, дорозі якого в науковий світ сприяв і я - перезахист ним докторської дисертації відбувався у нас в інституті", - нагадав Данилишин.

"Я готовий і зараз долучитися до реалізації Програми економічних реформ, використовуючи свій науковий та практичний досвід. Якщо ж ні - вимушений буду просити сприяння міжнародного співтовариства", - написав політик.

Нагадаємо, Богдан Данилишин був затриманий 18 жовтня в Чехії. Його звинувачують у зловживанні владою або службовим становищем. Генпрокуратура України вже почала процедуру екстрадиції.

Читайте також:

Документ: Данилишина затримали біля посольства

Данилишин злякався за своє життя і попросив захисту в Януковича

Тимошенко просить Чехію надати притулок Данилишину

Посольство України в Чехії зреклося Данилишина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: