Данилишин дав на листівки Тимошенко гроші з Пенсійного фонду

Данилишин схвалив перерахування 17 мільйонів гривень компанії, в якої не було ліцензії, необхідної документації, і навіть поліграфічного обладнання.

 Екс-міністр економіки Богдан Данилишин схвалив перерахування  з пенсійного фонду 17 мільйонів гривень на друк листівок. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив глава ГоловКРУ Петро Андрєєв.

За словами Андрєєєва, свого часу була проведена закупівля в одного виконавця у компанії "Мелінговий центр", створеної за місяць до укладення договору з нею. Основним завданням компанії було підготувати звернення Тимошенко до кожного громадянина України, з її особистим підписом.

"Щоб можна було зайти в кожен дім і розповісти, що вам додали 68 копійок", - наголосив глава ГоловКРУ,

Він підкреслив, що в компанії не було ліцензії, необхідної документації, і навіть поліграфічного обладнання.

"З пенсійного фонду 17 мільйонів гривень пішло на цю компанію... Чим керувався Данилишин підписуючи дозвіл на виконання на одного виконавця?", - задався питанням Андрєєв.

Глава ГоловКРУ повідомив також, що компанія "Мелінговий центр" потім уклала договір з "Укрпоштою", яка виконала всю потрібну роботу.

Нагадаємо, що Данилишин, який наразі перебуває у Чехії, сьогодні через хворобу відмовився від прямого ефіру з одним з українських телеканалів.

Читайте також:

Адвокат: оскаржити "притулок" Данилишина неможливо

США: історія з Данилишиним – "дзвіночок" для України

Данилишин приведе "до ладу думки" і займеться наукою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: