Данилишин заявив, що Тимошенко шантажували, а йому погрожували вбивством

Екс-міністр заявив, що Тимошенко шантажували депутати, тому він був змушений передати функції державних закупівель заступнику міністра, а самому йому погрожували вбивством.

Колишній міністр економіки Богдан Данилишин заявив, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко шантажували, а йому особисто погрожували вбивством.

Про це Данилишин розповів у статті для "Української правди".

"Якщо буде опублікований цей матеріал - значить я ще живий і сподіваюся повернутися в Україну. Сьогоднішня ситуація, яка склалася навколо мене, викликає більш ніж обґрунтовану тривогу", - пише екс-міністр.

За його словами, з огляду на "особистий шантаж колишнього прем'єр-міністра України деякими народними депутатами України, я був змушений передати функції державних закупівель заступнику міністра і звільнити директора департаменту".

"Мені особисто в моєму ж кабінеті погрожували вбивством. Записи цих загроз є в Генеральній прокуратурі України", - стверджує політик.

"Замість того щоб допомогти, підтримати мене правоохоронні органи відкрили справжнє полювання на співробітників департаменту. Керівництво департаменту не виходило з прокуратури та кабінетів СБУ", - заявив Данилишин.

За його словами, потім настала черга решти співробітників департаменту. "Бажання людей чесно працювати, створити правову нормативну базу на державницьких, а не на корисливих інтересах окремих осіб, заробити стаж держслужбовця, спокійно забезпечувати свої молоді сім'ї необхідним, для чого вони працювали в середньому по 14 годин на добу, подекуди зовсім без вихідних та відпусток, поступово перетворювалося на апатію", - пише екс-міністр.

"Настало безвір'я в те, що можливо зробити щось корисне для держави, підірвалась віра в справедливість, владу, врешті-решт у саму державу як таку. Міністр пішов, директор департаменту також, а за ними - низка співробітників", - сказав він.

Данилишин наголосив, що змушений звернутися до Януковича як до гаранта додержання Конституції, прав i свобод людини, виходячи з міркувань не тільки захисту своєї особистої свободи, честі й гідності, а й враховуючи загальносуспільні інтереси.

Як відомо, щодо Данилишина в Україні було порушено кримінальну справу за звинуваченням у зловживанні службовим становищем.

Інтерпол затримав Данилишина 18 жовтня в Чехії при зверненні за допомогою до лікувальної установи. Генпрокуратура розпочала процедуру його екстрадиції.

Читайте також:

Документ: Данилишина затримали біля посольства

Данилишин злякався за своє життя і попросив захисту в Януковича

Тимошенко просить Чехію надати притулок Данилишину

Данилишин розповів, як допомагав Януковичу захищати дисертацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: