Данилишин запевнив, що зробить усе для вступу України до ЄС

За словами Данилишина багато міжнародних економічних організацій будуть сприяти переговорному процесу щодо євроінтеграції України.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин запевняє, що зробить все, щоб Україну прийняли до Європейського союзу.

"Я вважаю, що є досить значні перспективи (вступу до Європейського союзу). Ще в 2008 році були відповідні ініціативи щодо переговорів і спільних програм Україна - Європейський союз", - заявив він в ефірі одного із українських каналів.

Данилишин повідомив, що наразі в рамках діяльності громадської організації "Українська європейська перспектива" у Чехії, керівником якої він став, він продовжує переговори щодо сприяння вступу України до ЄС.

"В даний час ці переговори продовжуються. Ми вже мали розмови з багатьма експертами ЄС, з керівниками багатьох міжнародних економічних організацій, які будуть сприяти переговорному процесу, і діяльність нашої організації... буде націлена на успішне завершення даних переговорів і вступ до ЄС", - уточнив він.

При цьому колишній міністр наголосив, що не вважає надання собі статусу політичного біженця в Чехії сигналом для Європи, що Україна не може бути членом ЄС.

"Я не думаю, що надання мені політичного притулку є якою-небудь "червоною карткою". Я все буду робити, щоб Україна, від того, що мені надали політичний притулок, з цим пов'язана не була", - додав він.

Нагадаємо, ім'я Данилишина згадувалося на фоні політичного скандалу, який вибухнув між Україною та Чехією, коли МЗС України оголосило персонами нон грата двох дипломатів Чеської Республіки за збір інформації, що становить державну таємницю.

13 травня деякі іноземні ЗМІ розповсюдили інформацію про можливий зв'язок між оголошенням персонами нон грата 2 чеських дипломатів і наданням Чехією політпритулку Данилишину.

Зокрема, за словами міністра закордонних справ Чехії Карела Шварценберга, мова в даній ситуації йдеться не про шпигунство, а про своєрідний крок помсти України у відповідь на надання політпритулку Данилишину.

Читайте також:

Поліція ЄС не хоче скасування візового режиму з Україною

Чехія назвала висилку дипломатів з України помстою за Данилишина

Данилишин допоможе Януковичу у проведенні реформ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: