Данилишина випустили на волю

У Празі суд звільнив екс-міністра економіки України Богдана Данилишина.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин, який знаходився в ув'язненні в Празі, випущений на волі за рішенням міського суду столиці Чехії.

За словами адвоката Данилишина Ігоря Фоміна, відповідне рішення суд прийняв у п'ятницю, 14 січня.

"Суд прийняв рішення про звільнення Данилишина, і він уже на волі", - сказав адвокат.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ Чехії 13 січня прийняло рішення про надання політичного притулку Данилишину, затриманому в жовтні 2010 року в Празі.

Данилишин попросив у Чехії політичного притулку наприкінці листопада 2010 року.

Екс-міністр економіки, якого Україна 18 серпня 2010 року оголосила в розшук по лінії Інтерполу, був затриманий працівниками празької поліції в столиці Чехії 19 жовтня 2010 року і відтоді знаходився у в'язниці Праги.

За версією Генеральної прокуратури, затримання відбулося під час звернення його до лікувальної установи. Адвокат Данилишина наполягав на тому, що екс-міністра фактично "здали" поліції Праги працівники Генпрокуратури при виході з посольства України в Чехії, після розмови з ним у дипломатичному представництві України.

За інформацією МВС України, Данилишин "звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 "зловживання владою чи службовим становищем" Кримінального кодексу України", пов'язаному з проведенням держзакупівель. Результатом дій Данилишина, повідомляли в жовтні в МВС, стало неефективне і надмірне витрачання державних коштів, що, в свою чергу, завдало збитків державі в особі Міністерства оборони України на суму 13,9 млн грн.

Читайте також:

Екс-міністр Данилишин отримав політичний притулок у Чехії

Піховшек: Данилишин дав свідчення проти доньки Тимошенко

Чехія не випустила Данилишина під заставу

ВідеоДанилишина випустили на волю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: