Данилишина випустили на волю

У Празі суд звільнив екс-міністра економіки України Богдана Данилишина.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин, який знаходився в ув'язненні в Празі, випущений на волі за рішенням міського суду столиці Чехії.

За словами адвоката Данилишина Ігоря Фоміна, відповідне рішення суд прийняв у п'ятницю, 14 січня.

"Суд прийняв рішення про звільнення Данилишина, і він уже на волі", - сказав адвокат.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ Чехії 13 січня прийняло рішення про надання політичного притулку Данилишину, затриманому в жовтні 2010 року в Празі.

Данилишин попросив у Чехії політичного притулку наприкінці листопада 2010 року.

Екс-міністр економіки, якого Україна 18 серпня 2010 року оголосила в розшук по лінії Інтерполу, був затриманий працівниками празької поліції в столиці Чехії 19 жовтня 2010 року і відтоді знаходився у в'язниці Праги.

За версією Генеральної прокуратури, затримання відбулося під час звернення його до лікувальної установи. Адвокат Данилишина наполягав на тому, що екс-міністра фактично "здали" поліції Праги працівники Генпрокуратури при виході з посольства України в Чехії, після розмови з ним у дипломатичному представництві України.

За інформацією МВС України, Данилишин "звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 "зловживання владою чи службовим становищем" Кримінального кодексу України", пов'язаному з проведенням держзакупівель. Результатом дій Данилишина, повідомляли в жовтні в МВС, стало неефективне і надмірне витрачання державних коштів, що, в свою чергу, завдало збитків державі в особі Міністерства оборони України на суму 13,9 млн грн.

Читайте також:

Екс-міністр Данилишин отримав політичний притулок у Чехії

Піховшек: Данилишин дав свідчення проти доньки Тимошенко

Чехія не випустила Данилишина під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: