Даїшник, який погрожував водію "ує**ть" битою, повернувся в ДАІ

Суд вирішив, що звільнення в запас - занадто суворе покарання за словесні погрози.

Харківський даішник, який ще кілька місяців тому ходив по Окружній з бейсбольною битою та погрожував одному з водіїв "у***ти його битою", повернувся на роботу в ДАІ. Суд вирішив, що звільнення в запас - занадто суворе покарання за словесні погрози та розмахування битою.

Нагадаємо, у кінці березня 29-річний капітан відділення ДАІ по обслуговуванню Харківського району Владислав Сучов погрожував бейсбольною битою двом автомобілістам, які з салону своєї машини знімали на відеофіксатор роботу інспекторів на Харківській окружній, в районі Баварії, пише Сегодня.

За словами постраждалого Сергія, який і виклав ролик в Інтернет, під час обкатки нової машини їх увагу притягнув патруль ДАІ на приватній машині, за роботою яких він з другом вирішив "підглянути".

Трохи пізніше водій синього "Міцубіши Лансер", поспілкувавшись зі співробітниками ДАІ, зупинив свою машину на узбіччі, узяв з багажника биту і запропонував Сергію вийти з машини. "Пацани говорять, що ти за даішниками любиш полювати? - запитав чоловік. - У тебе дзеркала міцні на машині? А якщо битою ує**ть? Я тобі даю рівно хвилину, щоб тебе тут і слід пропав. Якщо я тебе ще раз десь побачу, якщо мені пацани подзвонять!". - сказав чоловік, що і зафіксувала камера в автомобілі.

Пізніше з'ясувалося, що людина з битою - капітан ДАІ. Сам Владислав Сучов відпирався від "слави": говорив, що того дня на Окружній не був і давно свою іномарку продав. Вже через декілька днів після скандалу капітана звільнили в запас за порушення дисципліни, після чого він повідомив, що працювати в органах більше не хоче.

Але через місяць екс-офіцер передумав і пішов позиватися до начальника УМВДУ в Харківській області Михайлом Мартиновим за право повернутися на службу, та ще й з компенсацією зарплати, починаючи з 23 березня - дня, коли був знятий на Окружній з битою.

Харківський окружний адмінсуд вже після першого засідання виніс вердикт: покарання для Сучова було занадто суворим, тому усі його вимоги, викладені в позовній заяві, треба негайно задовольнити.

"Крайній вид дисциплінарного стягнення, а саме звільнення, було застосовано без урахування оцінки начальником рівня відношення позивача до виконання службових обов'язків, рівня кваліфікації і професійних заслуг", - сказано в рішенні суду.

Харківські водії не розуміють, як суддя міг винести виправдувальний вердикт. "Це просто шок. Такого ніхто не чекав, - говорить юрист Харківського автоклубу Денис Журавель. - Коли нам прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи на підставі відео, не угледівши складу злочину, у нас опустилися руки. А тут суд прийняв сторону даішника-бейсболіста. Тепер кожен може брати біту і підходити до автолюбителя із погрозами, посилати його".

Владислав Сучов, як і ухвалив суд, повернувся на службу, у свій підрозділ. Але в ДАІ Харківського району нас повідомили, що поки він на трасу не виходить. Сам "винуватець" справи після скандалу відмовляється спілкуватися з пресою.

Нижче Ви можете подивитися скандальне відео, героєм якого став даїшник.

Читайте також:

Скандальний даїшник з битою стане бізнесменом

Даїшника, який погрожував водію "ує**ти" бейсбольною битою, звільнили

Харківський даїшник погрожував автомобілістам "ує**ть" битою (відео)

ДАІ "помстилася" активісту, який зняв відео про "тєлячью мову"

Водій замість прав показав даїшникам член (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: