Даїшників, які вбили мотоцикліста, можуть ув'язнити на п'ять років

Даїшники-вбивці заарештовані, звільнені з органів і очікують на суд. Їх звинувачуюють у перевищенні службових повноважень.

5 років за ґратами можуть провести сумські інспектори ДАІ, у яких під час затримання минулого тижня помер чоловік. Рідні загиблого переконані - саме міліціонери вбили їхнього чоловіка і тата. Керівництво ДАІ визнає, що ті перевищили свої повноваження, і на невдале падіння смерть людини вже не списує.

Раніше версія ДАІ була такою: чоловік тікав, спіткнувся й так упав, що аж 4 ребра зламав - від цього й помер. Можливо, така версія правоохоронців і далі залишалася б головною, якби не свідчення очевидця, який переконує: посеред поля мотоцикліста забили до смерті працівники ДАІ.

Василь Олексійович – дядько загиблого - лише на добу навідався до родичів з Маріуполя. Вони з племінником тоді поїхали по гриби, і саме у дядька на очах і вбили чоловіка. Сам Василь Олексійович, каже, що дивом уцілів: даїшники зглянулися на нього, бо встиг сказати про хворе серце. А от племінника били ногами, тягали за волосся і т.д.

У невдале падіння батька з мотоцикла не вірить і його донька – Оксана Бондаренко. Демонструє висновок судмедекспертів, що вказує на травму грудини з множинними переломами ребер і крововиливом. За цей час дівчина дізналася чимало нового про батькових кривдників. Каже, він був не першою жертвою цих даїшників. Місцеві люди називали їх вбивцями, бо не одного водія скалічили.

Правоохоронці заявляють: перша версія подій справді була хибною - це вже довело розслідування. Нині керівник та інспектор Середино-Будського відділення ДАІ заарештовані, звільнені з органів, низка керівників з облуправління теж позбулися посад.

Прокуратура порушила кримінальну справу - за перевищення службових повноважень - затримані можуть на 5 років сісти за ґрати.

Олексій Дерев'янко, прес-секретар прокурора Сумської області, каже: "У слідства немає сумнівів, що правоохоронці перевищили владу і свої повноваження. Також немає сумнівів у тому, що його дійсно били".

Загиблий завинив тим, що до лісу по гриби їхав без шолома і не зупинився, коли даїшники просто махнули грибникам рукою з приватного авто.

Читайте також:

Начальник ДАІ вбив мотоцикліста, придавивши його своїм тілом

На Сумщині помер затриманий даїшниками мотоцикліст

На Буковині даїшники розстріляли авто п'яного водія

ВідеоОштрафований на смерть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: