ДБР прийшло з обшуками на підприємство російського олігарха, наближеного до Путіна: фото

Дата публікації
Перегляди
14к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber

В Україні виявили підприємство з виготовлення будівельних матеріалів, підконтрольне російському олігарху Андрію Молчанову.

Працівники ДБР встановили, що виробництво у Київській області входить до холдингу російського олігарха. Він є колишнім членом "совета федерации федерального собрания РФ" і наближений до Кремля. Бізнесмен сплачує великі податки до бюджету Росії.

Як повідомили у Державному бюро розслідувань, російська комерційна структура є великим платником податків на території країни-агресора. Тож, за рахунок отриманих коштів від українського товариства, сплачувалися податки та збори до бюджету  Росії, з якого фінансувався її силовий блок й оборонно-промисловий комплекс під час агресії проти України.

Працівники ДБР провели обшуки за місцями проживання директора та бухгалтерів, офісних приміщень та промислових об’єктів підприємства, пов’язаного із російським капіталом.

До слова, 2018 року Міністерство фінансів США російську компанію та її генерального директора внесли до так званого кремлівського списку – переліку суб’єктів (фізичних та юридичних осіб), безпосередньо наближених до президента Російської Федерації Володимира Путіна.

У цій справі триває досудове слідство за ч. 4 ст. 110-2 ("Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України") та ч. 3 ст. 436-2 ("Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників") Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, підприємство російського олігарха Дерипаски постачало з України до РФ компоненти для виготовлення ракет.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація