ДБР розслідує незаконний продаж арештованого майна МВС, що спричинило мільйонні збитки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проведено санкціоновані обшуки у суб’єктів, які здійснювали реалізацію майна.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного продажу арештованого майна державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України, що спричинило державі 1,2 млн гривень збитків.

Як повідомляє пресслужба ДБР, встановлено, що через несплату податків на суму 1,2 млн грн 2017 року Державна фіскальна служба застосувала податкову заставу на приміщення державного підприємства, яке належить до сфери управління МВС України.

"Службові особи держпідприємства використали підроблене рішення одного з судів м. Дніпра для зняття податкової застави з приміщення та подальшого його продажу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що незаконне відчуження арештованого приміщення заподіяло державі матеріальні збитки на суму 1,2 млн грн.

Наразі проведено санкціоновані обшуки у суб’єктів, які здійснювали реалізацію майна, нотаріуса та державного реєстратора; вилученні документи, що стосуються незаконного відчуження арештованої нерухомості.

Справа кваліфікована як перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України); зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України); розтрата, відчуження, приховування, підміна, пошкодження, знищення майна або інші незаконні дії з майном, на яке накладено арешт (1 ст. 388 Кримінального кодексу України).

Санкції передбачають покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, слідчі ДБР виявили мільйонні розтрати під час будівництва військового полігону на Миколаївщині.

Відео ДБР запросило у КМДА документи, пов'язані із вкраденою у міста бібліотекою

У Державному бюро розслідувань зареєстрували кримінальне провадження, де може з’явитися прізвище Кличка-молодшого. Справа стосується кухні його готелю "Одинадцять дзеркал", що незаконно розмістилася в приміщенні громадської бібліотеки.

ДБР запросило у КМДА документи, пов'язані із вкраденою у міста бібліотекою

Залиште свій коментар

Вибір редакції