Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДБР відкрило розслідування проти топ-чиновників фіскальної служби

Через їхні злочинні дії держава втратила понад 600 мільйонів гривень.

Державне бюро розслідувань розпочало провадження щодо можливих незаконних дій посадових осіб керівництва ДФС України, Головного управління ДФС у Харківській області та Харківської митниці ДФС.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Зазначається, що чиновники не здійснювали митний контроль за товарами одного з великих міжнародних виробників тютюнової продукції. Окрім цього вище керівництво ДФС вирішило скасувати фінансові санкції стосовно цього товаровиробника.

"Через ці дії державний бюджет можливо недоотримав кошти в сумі близько 630 млн грн. Сьогодні було проведено низку санкціонованих слідчих дій: обшуки в Державній фіскальній службі України, обшуки на Харківській митниці ДФС, виїмка документів в Головному управлінні ДФС у Харківській області", – йдеться в повідомленні.

Кримінальне провадження розпочали за  ч. 2. ст. 367 Кримінального Кодексу України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило особливо тяжкі наслідки.

Нагадаємо, нещодавно керівників чотирьох митниць на Заході України усунули з посад. Від виконання обов'язків усунули керівників Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької митниць.

Як повідомлялося, 6 липня Зеленський під час наради з  питань облаштування прикордонної, митної та дорожньої інфраструктури на Закарпатті заявив, що ті працівники митниці, прикордонної служби та інших правоохоронних структур і органів державної влади, які не можуть зупинити контрабанду, мають звільнитися зі служби. В Офісі президента назвали цю розмову відвертою і жорсткою. Також Зеленський наголосив, що присутність у президентському оточенні під час поїздки в Закарпатську область керівників Служби безпеки України, Офісу президента, митних і фіскальних служб є сигналом рішучих намірів нової владної команди боротися з контрабандою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції