Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Де відпочивали депутати і що бачили очі народних обранців?

Як за місяць витратити півсотні тисяч гривень - знають народні депутати.

Народні депутати повертаються з відпусток без відпускних. У сумі з грошима, які держава виділяє на оздоровлення, "це", кажуть, майже місячна зарплата. Скільки "це" у гривнях - у кожного депутата своя арифметика.

Сповнений енергії та завзяття, депутат Чорновіл. У нього на столі іграшковий Обама, а в комп'ютері - півтори тисячі фотографій. Каже, що побачив Угорщину, Хорватію, Чорногорію, Албанію, Косово, Боснію, Грецю, Македонію ,   Сербію і через Угорщину, додому.І так цілий місяць на своєму авто.

Про спальню над вуликами мріяв перед відпусткою депутат Стретович. Відпустка минула, а над бджолами так і не дрімав. Проте депутат зробив мамі веранду, з'їздив у Хорватію та в депутатський санаторій у Криму.

Депутат Шуфрич кілька днів сидів у Франції із синами. Літали на суперкубок УЄФА, уболівати за "Шахтар". Решту відпустки просидів там, де й депутат Стретович, у депутатському санаторії.

Депутат Ляшко теж там був. Шкодує. Бо "там депутатів на кожному кроці. Тут вони набридають, потім у санаторії дивишмся на них. Так ту вони хоч прикриті краватками. А там з такими животами". 

Депутат Ляпіна з онуком була в Криму, а з чоловіком півтора тижні були в Італії, решта транзит – Угорщина, Австрія, Альпи.Кругом на авто, по карті.

Дорогі народні депутати мали за що відпочивати. Держава, як і годиться, виділяє відпускні й на оздоровлення.

Читайте також:

У відпустці Ющенко стругав палички та спілкувався з тваринами

Черновецький знову у відпустці: цього разу полетить у Ніццу

Тимошенко знову взяла відпустку

Успіх відпустки залежить від вмісту валізі

Відео VIP-відпустка

Залиште свій коментар

Вибір редакції