Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дебати кандидатів: Аласанія прокоментував заяву про телеміст між "Олімпійським" та "Суспільним"

Правилами такі форми спілкування кандидатів не передбачені.

Дебати у формі телемосту між НСК "Олімпійський" та студією "Суспільного", як припустила команда Зеленського, не проводитимуться. Про це повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія виданню theБабель.

"Телеміст заборонений правилами дебатів. Його не буде. Якщо 19-го прийде Порошенко, він отримає свій час в ефірі, але це буде нецікаво", — повідомив Аласанія.

Також очільник "Суспільного" виявив впевненість, що Зеленський на дебати не прийде, бо не зацікавлений в них.

ВідеоКандидати у президенти досі не можуть домовитися про те, як і де провести дебати

Порошенко - як і раніше - чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19 - у студії "Суспільного". А от Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 квітня, і тільки на стадіоні. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським", де буде Зеленський, і студією "Суспільного", куди приїде Порошенко. Компроміс не прийняли.  

Кандидати у президенти досі не можуть домовитися про те, як і де провести дебати

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції