Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дебати на Олімпійському: у МВС розповіли, які заходи безпеки вживатимуть

Ймовірно, поліції буде більше ніж було під час проведення Ліги чемпіонів.

Речник МВС Артем Шевченко розповів, що поліція планує залучити безпрецедентну кількість правоохоронців, якщо дебати на НСК "Олімпійському" між кандидатам у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським все таки відбудуться. Про це він заявив у коментарі виданню "Громадське".

"Ми будемо працювати над забезпечення правопорядку і безпеки загалом, а тим паче під час дебатів на "Олімпійському", якщо вони будуть у такому незвичному і доволі оригінальному і ризикованому форматі, що може бути вперше... МВС має бути готовим, ми готуємось незалежно від цього", — розповів Шевченко.

За словами речника поліції, у правоохоронців є багатий досвід роботи на цьому об'єкті, але оскільки подібний захід буде проводитись вперше, МВС залучить безпрецедентну кількість правоохоронців. Однак, точну кількість назвати він не зміг.

"Якщо справді дебати будуть на стадіоні, наш заклик: жодної зброї і жодних предметів, які можуть бути використанні як зброя для завдання шкоди будь кому. Будуть дуже жорсткі, глибокі фільтраційні заходи під час заходу на стадіон, і не дивуйтеся великій кількості правоохоронців, які, можливо, будуть і в більшій кількості, ніж це було під час Ліги чемпіонів", - додав Шевченко.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

ВідеоКандидати у президенти досі не можуть домовитися про те, як і де провести дебати

Порошенко - як і раніше - чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19 - у студії "Суспільного". А от Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 квітня, і тільки на стадіоні. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським", де буде Зеленський, і студією "Суспільного", куди приїде Порошенко. Компроміс не прийняли.  

Кандидати у президенти досі не можуть домовитися про те, як і де провести дебати

Залиште свій коментар

Вибір редакції