Дебати Зеленського та Порошенка. Припинив роботу сайт, який розповсюджує квитки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вже за кілька годин після відкриття сайту, його робота практично зупинилася.

Зранку 17 квітня виникли проблеми в роботі сайту, де розповсюджують квитки на дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським, які мають відбутися 19 квітня о 19:00 на НСК "Олімпійський".

Охочі потрапити на дебати не можуть отримати квиток, адже перестала завантажуватися інтернет-сторінка, де розповсюджують перепустки у фан-зону. Саме завантаження відбувається 15-20 хвилин, однак ліміт для отримання квитка всього 15 хв.

сайт з квитками
ТСН

Варто зазначити, що таких проблем не спостерігається на головній сторінці сайту debaty2019.org.ua, який вчора у відеозверненні представив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції