Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деградація розслідування справ Небесної сотні відбулась від самого початку – Піскун

На думку колишнього Генпрокурора, розслідування організоване вкрай недбало.

Святослав Піскун, який тричі обіймав посаду Генпрокурора України, звинувачує нинішнє керівництво ГПУ у недбалому розслідуванні справ Небесної сотні. Про це Піскун заявив у ток-шоу "Право на владу", присвяченому призначенню нового очільника Генпрокуратури.

Екс-генпрокурор каже, що справою мали б опікуватись набагато більше слідчих, адже навіть побутові вбивства досліджують ретельніше.

"Якщо в районі вбивають людину, то кожне вбивство розслідує один слідчий. Або навіть група слідчих, якщо це тяжке вбивство, якщо там багато епізодів, багато людей, якщо там застосована зброя, то взагалі це може бути група з 3-5 людей, і це в районі! А тут – історична подія, в усьому світі, Україна переживає новий злом історії, вбито 117 людей-героїв – і 30 слідчих. Оце така організація роботи в прокуратурі. І ви хочете, щоб після цього справа пішла в суд? Хто ж її в суд направить з такими доказами?" - обурився Піскун.

За словами Піскуна, справами мали б опікуватися не менше тисячі представників різних відомств.

"Втратили те, чого неможна було втрачати. На ці 117 людей повинно було бути 200 слідчих, 500 міліціонерів та 300 працівників СБУ, яке повинно було оперативне супроводження робити. Тоді б справу було розслідувано", - заявив колишній Генпрокурор.

Відео Деградація розслідування справ Небесної сотні відбулась на самому початку – Піскун

Нагадаємо, 12 травня Верховна Рада України підтримала законопроект щодо кваліфікаційних вимог для генерального прокурора. Цим законопроектом передбачено, що на посаду генерального прокурора України може бути призначений громадянин України, який має вищу освіту та стаж роботи в галузі права, або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше 5 років.  Раніше у відповідній статті йшлося про те, що ця особа повинна мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років.

Цього ж дня нардепи підтримали призначення лідера фракції  БПП у парламенті Юрія Луценка генеральним прокурором України. За нього віддали голос 264 депутати, утрималися - 16, не голосували - 33.

Залиште свій коментар

Вибір редакції