Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дегустація спирту: фахівці смакують горілку кількох десятків виробників заради чесних висновків

Традиція роботи комісії відродилася в Україні.

В Україні відновила роботу дегустаційна комісія, яка визначила найкращих виробників спирту. За симпатії експертів змагалися 15 різновидів продукції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Робота дегустаторів полягала у визначенні довершених смаку, чистоти та аромату напою, котрий розводили до звичних горілчаних 40 градусів. Усі пляшки були пронумеровані, дегустатори не знали, де який виробник і мусили віддатися лише власним відчуттям.

ВідеоВипити і не сп'яніти: "Укрспирт" відновив роботу дегустаційної комісії

Для молодого очільника "Укрспирту" відновлення роботи дегустаційної комісії важливе, бо держпідприємство повинно повернути собі славу виробника високоякісного продукту. Фахівці засідатимуть сьогодні до пізнього вечора. Після дегустації спиртів вони перейдуть до бурхливого обговорення.

Випити і не сп'яніти: "Укрспирт" відновив роботу дегустаційної комісії

Експерти радіть тому, що українські заводи нині для горілки роблять спирт лише з зерна пшениці та кукурудзи. Зоя Кравчук уже 40 років дегустує горілку, спирти та коньяки і прекрасно виглядає,  бо саме дегустує, а не п’є алкоголь. Фахівець переконує, що останніми роками якість спиртів в Україні покращилася. "Практично ароматизатори не використовуються, якщо й добавляються ароматичні добавки, то це спирти, виготовлені з ароматичної сировини – це рослинна сировина для того, щоб придавити недоліки спирту. Радію, що відійшли від різноманітних біологічних добавок, які дуже активно використовувалися", - каже вона.

Для молодого очільника "Укрспирту" відновлення роботи дегустаційної комісії дуже важливе, бо держпідприємство повинно повернути собі славу виробника високоякісного продукту – спочатку в Україні, а потім і за кордоном. "Для нас це надзвичайно важливо, бо є таке поняття, як "спирт лягає на воду", тобто спирт має бути відповідної якості, і намагаємося відстояти ту репутацію, яка у нас сьогодні є", - розповів Юрій Лучечко.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції