Деканоідзе озвучила приголомшливу статистику звільнень поліцейських

При цьому вона зазначила, що в Нацполіції не вистачає професійних кадрів.

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе заявляє про звільнення за рік близько 5,6 тис. співробітників поліції.

Про це вона повідомила на прес-конференції, передає "УНІАН".

"Було звільнено десь 5 тисяч 600 осіб. На посаді підвищено близько 4 тисяч 400 осіб, і ми понизили теж близько 4 тисяч співробітників, які залишили свої "теплі" посади і перемістилися абсолютно на низькі посади. Тож, я думаю, що це досягнення. Досягнення не тому, що ми реально когось звільнили, а тому, що ми знайшли нових людей, які реально заслуговують бути на посаді", - сказала глава Нацполіції.

При цьому вона зазначила, що в Нацполіції не вистачає професійних кадрів.

Також вона повідомила, що в 2016 році було порушено 3,5 тис. кримінальних справ у сфері службової діяльності, а 997 службовим особам органів влади було висунуто обвинувачення. Зокрема, обвинувачення висунуто 463 службовцям контролюючих органів.

Крім того, з початку року в бюджетній сфері виявлено 2309 кримінальних правопорушень, з яких 1187 пов'язані з коштами державного бюджету і 1103 з коштами місцевих та обласних бюджетів.

"Загальна сума збитків за порушеними кримінальними справами у цьому році становить 508,2 млн грн", - сказала Деканоідзе.

Нагадаємо, Деканоідзе назвала низьку зарплатню полісменів головною проблемоюНа думку головної полісвумен країни, правоохоронці не можуть виконувати роботи ефективно, отримуючи 4 тисячі гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: