Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деканоідзе розповіла, чому в поліції досі не змогли побороти корупцію

За її словами, довіра громадян до її структурі наразі на високому рівні.

Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила, що в поліції поки не вдалося скасувати всі корупційні складові.

"На жаль, мушу сказати, що нам не вдалося поки скасувати всі корупційні складники. Тому що перше – мотивація, якої немає у поліцейських. Друге - це технічне обладнання, коли кожен поліцейський не відчуває себе гідно, нема форми і машини і так далі. Третє - коли немає цілісності в правоохоронній системі для того, щоб хоч розуміти, що кожна людина, починаючи з рядового співробітника, пережила таку ментальну трансформацію, що так, ми зараз працюємо по-новому, а працюємо по-новому - це означає, що не тільки поліція повинна працювати по новому, а і вся правоохоронна система", - заявила Деканоідзе, передає 112 Україна.

"Довіра у Національної поліції України – це десь близько 48%. Коли у нас було в історії, коли довіра у міліції була близько 50%? Ніколи. Довіра у міліції була десь 5-6%. Зараз люди нам довіряють, але я усвідомлюю і вся наша команда усвідомлює, що якось вже треба виправдовувати цю довіру, коли кожна людина розуміє, що поліція, людина у формі захищає і виправдовує їхні надії", - додала вона.

Нагадаємо, що за словами Хатії Деканоідзе, у реформуванні правоохоронної системи видимі зміни відбуваються тільки в поліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції