Деканоідзе призначила головного поліцейського Київщини своїм заступником

Голова Нацполіції представила Вадима Трояна.

Сьогодні, 4 березня, голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе представила Вадима Трояна як першого заступника глави НПУ.

"Я як глава Національної поліції вимагатиму від першого заступника абсолютно нове спрямування роботи кримінальної поліції, нову методологію, а також розкриття, розкриття і ще раз розкриття. Ми розуміємо, що це дуже важке завдання. Але я вважаю, що людина, яка дуже добре справилася з Київською областю, зможе це зробити", – наголосила Хатія Деканоідзе.

Повідомляється, що другим завданням Вадима Трояна Деканоідзе назвала побудову нової структури кримінальної поліції і координацію роботи обласних підрозділів та центрального апарату відомства.

"Ми продовжимо реформування структури поліції загалом і перейдемо до кримінального блоку", – заявив Троян.

Зазначимо, що Вадим Троян в минулом був заступником комбата полку Нацгвардії "Азов" та Начальника ГУ НП в Київській області.

 

Дозвольте , доповісти. Перший заступник Голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції , полков...

Опубликовано Вадимом Трояном 4 марта 2016 г.

Нагадаємо, що очільниця Національної поліції України Хатія Деканоідзе ініціювала відставку начальника головного управління Національної поліції України в Києві Олександра Терещука. 

Сьогодні у нас гарна і обнадійлива новина. Мого друга, соратника і бойового побратима, в минулом Заступника комбата пол...

Опубликовано Зоряном Шкиряком 4 марта 2016 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: