Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деканоїдзе про реформування правоохоронної системи: видимі зміни відбуваються тільки в поліції

Вона переконує, що жодних збоїв і провалів у реформі не існує.

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що перебудувати систему правоохоронних органів в Україні неможливо за рік або за три.

В інтерв'ю DT.UA вона зазначила, що для успішного результату реформовані повинні бути всі частини правоохоронної системи, включаючи поліцію, суди, прокуратуру, СБУ та податкову службу.

"Перебудовувати систему — це довга і копітка робота. А ми зробили всього декілька кроків в цьому напрямку", - заявила Деканоїдзе, додаючи, що жодних збоїв і провалів у реформі не існує.

"Хоч би як критикували патрульну поліцію, саме в її рамках нам вдалося створити елемент системи, який інакше мотивований і здатний самоочищатися, виштовхуючи тих, хто виявляється лояльним до старої системи. І це серйозний форпост, можливо, ще не зовсім досвідчених, але чесних поліцейських. І це наша реальна перша перемога", - заявила голова Національної поліції.

"Коли говоримо про зростання злочинності, про реформу та її результати, для мене дуже важливо, щоб люди розуміли головне: реформовані мають бути всі частини правоохоронної системи, і діяти вони повинні узгоджено та збалансовано. Включно з поліцією, судами, прокуратурою, СБУ, податковою службою тощо. Неможливо отримати якісний результат, спираючись тільки на нову поліцію, новий суд або прокуратуру. Це єдиний механізм, кожна ланка якого має чесно працювати на єдину мету", - підкреслює голова Національної поліції.

"На жаль, якісь видимі зміни сьогодні відбуваються тільки в поліції. Їх можна критикувати, нескінченно вдосконалювати, але вони є. Решта ланок системи переживають період реваншизму", - додала голова Нацполіції.

Раніше повідомлялося, що Хатія Деканоідзе побоюється реваншу старої міліції. За її словами, суди можуть знищити реформу поліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції