Деканоїдзе про реформування правоохоронної системи: видимі зміни відбуваються тільки в поліції

Вона переконує, що жодних збоїв і провалів у реформі не існує.

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що перебудувати систему правоохоронних органів в Україні неможливо за рік або за три.

В інтерв'ю DT.UA вона зазначила, що для успішного результату реформовані повинні бути всі частини правоохоронної системи, включаючи поліцію, суди, прокуратуру, СБУ та податкову службу.

"Перебудовувати систему — це довга і копітка робота. А ми зробили всього декілька кроків в цьому напрямку", - заявила Деканоїдзе, додаючи, що жодних збоїв і провалів у реформі не існує.

"Хоч би як критикували патрульну поліцію, саме в її рамках нам вдалося створити елемент системи, який інакше мотивований і здатний самоочищатися, виштовхуючи тих, хто виявляється лояльним до старої системи. І це серйозний форпост, можливо, ще не зовсім досвідчених, але чесних поліцейських. І це наша реальна перша перемога", - заявила голова Національної поліції.

"Коли говоримо про зростання злочинності, про реформу та її результати, для мене дуже важливо, щоб люди розуміли головне: реформовані мають бути всі частини правоохоронної системи, і діяти вони повинні узгоджено та збалансовано. Включно з поліцією, судами, прокуратурою, СБУ, податковою службою тощо. Неможливо отримати якісний результат, спираючись тільки на нову поліцію, новий суд або прокуратуру. Це єдиний механізм, кожна ланка якого має чесно працювати на єдину мету", - підкреслює голова Національної поліції.

"На жаль, якісь видимі зміни сьогодні відбуваються тільки в поліції. Їх можна критикувати, нескінченно вдосконалювати, але вони є. Решта ланок системи переживають період реваншизму", - додала голова Нацполіції.

Раніше повідомлялося, що Хатія Деканоідзе побоюється реваншу старої міліції. За її словами, суди можуть знищити реформу поліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: