Декомунізація від Москаля. На Закарпатті перейменували вулицю Леніна на Леннона

Геннадій Москаль змінив назву вулиці на власний розсуд.

На Закарпатті в рамках декомунізації в одному із сіл вулицю Леніна перейменували на честь соліста групи "The Beatles" Джона Леннона.

Як повідомив глава Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, він підписав розпорядження про перейменування прокомуністичних вулиць у населених пунктах області в рамках закону.

"Вулицю Леніна в с.Калини Тячівського району перейменовано на вул. Джона Леннона (співак і композитор, учасник групи "The Beatles")", - каже Москаль.

"Із 22 лютого повноваження з перейменування вулиць перейшли до мене як голови ОДА. Кілька вулиць із вказаного списку змінені за пропозицією сільських громад. А решта, в тому числі вулиці на честь загиблого в АТО Віктора Маркуся, президента Чехословаччини Томаша Масарика, видатних угорських та румунських діячів літератури та мистецтва, а також учасника "The Beatles" Джона Леннона я змінив на власний розсуд", - додав він.

Нагадаємо, що на мапах Google змінені назви населених пунктів, які були перейменовані в рамках декомунізації. Офіційно зміни назв населених пунктів, які затвердив парламент, набрали чинності 18 лютого.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: