"Дельта" шириться Україною: виявлено вже 17 випадків мутованого штаму

"Дельта" шириться Україною: виявлено вже 17 випадків мутованого штаму

УНІАН

Переважна частина з цих 17 осіб відвідувала Росію або інші країни, де фіксується стрімке поширення "Дельти".

Станом на 28 липня в Україні виявлено 17 випадків зараження "Дельта"-штамом коронавірусу. Переважно ці випадки зафіксовані в Києві, Закарпатській та Львівській областях.

Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін 28 липня на брифінгу на телеканалі "Україна 24". 

"З приводу України, станом на сьогодні у нас виявлено 17 випадків "Дельта"-штаму... Більша частина підтверджена методом ПЛР-діагностики, а не секвенуванням", - зазначив Кузін.

За його словами, випадки були підтверджені в Києві, Закарпатській та Львівській областях. "Серед осіб, які були зареєстровані станом на сьогодні (17 осіб. - Ред.), переважна більшість з них мала досвід подорожі до Російської Федерації або до інших держав, де зараз фіксуються спалахи, пов'язані з "Дельта"-штамом", - додав головний санлікар.

Він також підтвердив смерть одного з пацієнтів з варіантом "Дельта" в Україні. Ця особа мала супутні захворювання.

Нагадаємо, Україна посилює правила в'їзду через поширення індійського штаму коронавірусу - "Дельта". Українці зможуть безперешкодно повертатися на батьківщину в разі наявності хоча б одного щеплення від COVID-19, у протилежному разі вони мусять йти на самоізоляцію. Іноземці повинні мати два щеплення.

Крім цього, Україна ввела обов'язкову самоізоляцію для осіб, які повертаються з Росії та Індії, де фіксують значне поширення небезпечного індійського штаму "Дельта".

Новини світу: через штам коронавірусу "Дельта" Україна посилює правила перетину кордону

Новини світу: через штам коронавірусу "Дельта" Україна посилює правила перетину кордону
Наступна публікація