Дем'янюка залишать у будинку престарілих – він "не становить небезпеки"

Раніше прокуратура Мюнхена оскаржувала рішення суду, який постановив відпустити Дем'янюка з-під варти за станом здоров'я і через похилий вік, але 8 липня прокурори відкликали апеляцію.

Колишній радянський військовополонений Іван Дем'янюк більше не становить небезпеки, оскільки утримується під наглядом в будинку престарілих та інвалідів. Про це у п'ятницю, 8 липня заявила прокуратура Мюнхена.

Раніше відомство оскаржувало рішення суду, який постановив відпустити Дем'янюка з-під варти за станом здоров'я і через його похилий вік, але 8 липня прокурори відкликали апеляцію, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Нагадаємо, в травні 90-річний Дем'янюк був визнаний винним у пособництві нацистам і засуджений до п'яти років позбавлення волі.

Однак через похилий вік суддя погодився звільнити його на час розгляду апеляції.

Зараз Дем'янюк перебуває в приватному будинку престарілих.

Зазначимо також, Німеччина відмовилася видати Дем'янюка Іспанії. Підставою для прохання Іспанії стала інформація про те, що в роки Другої світової війни Дем'янюк начебто був охоронцем у нацистському концтаборі Флоссенбюрг, де в числі інших знаходились і 155 громадян Іспанії, 60 з яких загинули під час ув'язнення.

На думку мюнхенського суду, Іспанія не надала достатньо доказів для того, щоб судити ймовірного наглядача концтабору. "Тільки служба охоронцем в концентраційному таборі не може бути підставою для видачі", - йдеться в ухвалі суду.

Читайте також:

Засудженого за нацистські злочини Дем'янюка поселили на курорті в Альпах

Справу засудженого за нацистські злочини Дем'янюка переглянуть

"Ката Собібору" Івана Дем'янюка засудили до 5 років ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: