Демаркація кордону між Україною та Росією відбудеться швидко і без проблем

Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин запевнив, що після з`ясування політичних аспектів стосовно українсько-російського кордону, залишилось лише вирішити технічні питання.

Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин не сумнівається, що демаркація українсько-російського сухопутного кордону відбудеться швидко і без проблем.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Я вважаю, все робиться дуже швидкими темпами... Ця проблема зрушила з мертвої точки і залишилося вирішити технічні питання, оскільки питання політичні вже вирішені... Я не бачу в цьому ніякої проблеми. Думаю, робота комісії (мається на увазі українсько-російської демаркаційної комісії) планово почнеться і планово закінчиться», - сказав Литвин.

За його словами, після створення цієї комісії на першому ж її засіданні буде вирішено план роботи, питання щодо фінансування окресленої проблеми для кожної сторони тощо.

У той же час голова української Держприкордонслужби зауважив, що у питанні делімітації морської частини українсько-російського кордону необхідно виробити єдину точку зіткнення з урахуванням національних інтересів обох сторін, оскільки пошук шляхів вирішення цього питання є непростим і триває вже не один рік, зокрема вже проводилося 32 раунди переговорів.

Також Литвин зауважив, що у питанні демаркації українсько-білоруського кордону проводитиметься така ж робота.

Читайте також:

МЗС: Україна не віддасть Росії Керченську протоку

МЗС пообіцяло не здавати Росії Тузлу

У Партії регіонів вважають, що Україна становить для Росії більшу небезпеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: