Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дембель": Чому боєць, що повернувся з АТО без ноги, більше року не може отримати статус інваліда війни?

Якими мають бути дії бійців, коли їхня військова частина не визнає їх військовослужбовцями і не надає відповідні документи? В які двері стукати? Знають експерти програми "Дембель" на каналі 2+2.

Максим Вакуленко – боєць батальйону "Айдар", добровольцем пішов захищати країну, восени 2014-го пройшов запеклі бої, був важко поранений, втратив ногу, але досі не може отримати належні йому статуси та пільги. Історію бійця, який за документами виявився сторожем, розкаже програма "Дембель" на каналі 2+2 у неділю, 10 липня, о 15:00.

Максим Вакуленко був активним учасником Майдану, коли на Сході розпочалися бої, не роздумуючи, пішов на фронт добровольцем. В "Айдарі" відповідав за ремонт техніки, брав участь у бойових діях. 15 жовтня 2014-го року під час запеклого бою за 32-й блокпост отримав важкі поранення, потрапив у полон, де йому й ампутували ногу. Через 28 днів полону Максима з товаришем обміняли на сепаратистів. Повернувся додому, вирішив оформити належні документи ветерана АТО та інваліда війни, і тут розпочалися дивні непорозуміння. За документами, отриманими в "Айдарі", Максим Вакуленко виявився сторожем, отже й участі у бойових діях не брав. Він не хоче нікого звинувачувати, хоча й не розуміє, чому керівництво батальйону, попри численні обіцянки допомогти, так нічого й не зробило. Підтримали ветерана бойові побратими і родина. У Максима Вакуленка двоє дітей. Незважаючи на незручний протез, він займається улюбленою справою – ремонтує авто. "Продовжую робити те, що вмію робити краще за все – ремонтувати автомобілі. Тяжко, зрозуміло, на протезі бігати… Але ж двоє дітей, треба працювати", – говорить Максим Вакуленко і не втрачає надії на відновлення справедливості.

Якими мають бути дії бійців, коли їхня військова частина не визнає їх військовослужбовцями і не надає відповідні документи? В які двері стукати? Знають експерти програми "Дембель" на каналі 2+2.

Нагадаємо, прем'єра соціального проекту "Дембель" про допомогу ветеранам АТО, членам їх сімей, родичам загиблих героїв відбулась на каналі 2+2 у неділю, 3 липня (повтор: понеділок, 4 липня). Загалом, перший випуску "Дембеля" подивились 1 896 389 українців, частка глядацької аудиторії (shr%) під час прем'єрного показу для чоловіків 20 – 50 років у містах з населенням понад 50 тис. мешканців становила 4,4%.

Проект "Дембель" виходить в ефірі 2+2 щонеділі о 15:00, повтор у понеділок о 23:00. Хронометраж випуску: 45 хвилин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції