Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Демчишин нічого не знає про махінації Медведчука із вугіллям з Донбасу

Глава Міненергетики заявив, що справою повинні займатися силовики.

Питання можливих махінацій, пов'язаних з вугіллям з окупованих територій Донбасу не в компетенції міністра енергетики та вугільної промисловості.

Про це під час програми "Право на владу" на каналі "1+1" заявив глава Міненергетики Володимир Демчишин.

Про це політик сказав, відповідаючи на питання щодо скандального журналістського розслідування щодо закупівлі вугілля для українських теплоелектростанцій нібито в Південноафриканській республіці. В ході розслідування ЗМІ з'ясували, що поставки цього вугілля здійснювала гонконгська компанія "Аріда", яка може бути пов'язана або з Віктором Медведчуком або з родиною Василя Джарди. Згідно з розслідуванням, за Південноафриканське вугілля видавалося вугілля з окупованих територій Донбасу.

"Відносно тих прізвищ, які ви називаєте, не можу прокоментувати, тому що я дивлюся на документи. Я, на жаль, не можу оперувати, я не можу дивитися на те, що пишуть в інтернеті. Я повинен дивитися на документи, робити офіційні запити і спілкуватися з людьми, які - головні акціонери цих підприємств. Тих, кого ви назвали, серед акціонерів цих підприємств - немає. Це точно іноземці - не ті, кого ви називаєте ", - пояснив Демчишин.

Міністр зауважив, що питанням можливої "схеми" повинні займатися правоохоронні органи, і це не в його компетенції.

"Для того, щоб перевіряти цю інформацію - є силовики. Я працюю трошки в іншому сегменті. Можу вам сказати, що вугілля, яке прийшов протягом останнього тижня, яке розвантажувалося в Південному - воно точно прийшло з Південної Африки", - уточнив Демчишин.

Нагадаємо, що раніше журналісти "Української правди" заявили, що люди спецпредставника України з гуманітарних питань в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Віктора Медведчука продають антрацит з окупованого Донбасу під виглядом вугілля з ПАР. У зв'язку з цими звинуваченнями, міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин прийняв рішення провести позапланові внутрішні аудити компаній "Центренерго" і "Укрінтеренерго".

Залиште свій коментар

Вибір редакції