Демкоаліція все ще чекає на Литвина

Юрій Луценко заявляє, що демократична коаліція з радістю прийме до себе Блок Литвина, якщо той виявить бажання приєднатися.

Двері демократичної коаліції для Блоку Литвина залишаються відкритими, сказав журналістам член фракції НУ-НС Юрій Луценко.

Луценко спростував інформацію про те, що окремі депутати від Блоку Литвина виявили бажання приєднатись до демократичної коаліції. Він нагадав, що саме індивідуальне членство у коаліції стало підставою для розпуску попереднього складу парламенту.

Володимир Литвин
УНІАН
Схоже, Володимир Литвин таки потрібен
Водночас Луценко наголосив, о у разі, якщо фракція Блоку Литвина зробить заяву про бажання стати членом коаліції, "ми з великим задоволенням розглянемо таку заяву".

За його словами, одним із пунктів угоди передбачено входження або вихід фракцій із демократичної коаліції.

"Будь-яка фракція, що поділяє наші стратегічні підходи до розвитку України, може до неї (угоди – ред.) приєднатись. І Блок Литвина у багатьох принципових речах співпадає з демократичним баченням розвитку України, і двері для нього були і є відкриті", - сказав Луценко.

Він повідомив, що представники демократичної коаліції не обговорювали питання можливої підтримки кандидатури на посаду голови ВР ні з Блоком Литвина, ні з Партією регіонів.

За словами Луценка, фракція НУ-НС сприймає Партію регіонів як опозиційну силу, але якщо Партія регіонів з тих чи інших причин виявить бажання підтримати кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду спікера, НУ-НС не буде проти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: