Демобілізовані учасники АТО почали масштабний пікет Кіровоградської ОДА

Військові не можуть оформити обіцяні державою земельні ділянки.

Демобілізовані військові з усіх районів Кіровоградщини оголосили про початок безстрокової акції протесту. Відсьогодні учасники АТО починають пікетування приміщення облдержадміністрації та держгеокадастру в області, повідомляє ТСН.

З 9 ранку на площі Героїв Майдану у Кіровограді почали збиратися демобілізовані учасники Антитерористичної операції. Делегації з віддалених районів все ще під'їжджають. Очікується, що участь у протесті візьме близько півтисячі людей.

Військові місяцями намагаються оформити земельні ділянки для ведення селянського господарства та будівництва житла – і все марно. Лише десята частина змогли отримати бажані наділи. Бійці звинувачують посадовців держгеокадастру у корупції і вимагають відставки керівництва цієї структури в області.

Підтримують протестувальників і волонтери. У кіровоградській облдержадміністрації повідомили, що клопотатимуть перед Кабміном про призначення повноцінного керівника держгеокадастру в області, адже вже два роки цією структурою керують виконувачі обов'язків. У цьому влада вбачає головну проблему.

Таке пояснення військових не влаштовує. Пікетування облдержадміністрації та держгеокадастру триватиме щонайменше до кінця цього тижня. Військові кажуть, що припинять протест лише у разі виконання всіх їхніх вимог.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Демобілізовані військові перекрили рух центральною дорогою Кіровограда

Від сьогодні близько тисячі учасників АТО починають пікетування облдержадміністрації та держгеокадастру в області. Раніше солдатські бунти прокотилися майже усіма районами, адже лише близько десяти відсотків демобілізованих отримали обіцяну державою землю. Решта ж дістали відмову або й досі не отримали відповіді від бюрократів. Військові вимагають звільнення очільниці держгеокадастру в області Марії Соловйової.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: