Демобілізовані учасники АТО почали масштабний пікет Кіровоградської ОДА

Військові не можуть оформити обіцяні державою земельні ділянки.

Демобілізовані військові з усіх районів Кіровоградщини оголосили про початок безстрокової акції протесту. Відсьогодні учасники АТО починають пікетування приміщення облдержадміністрації та держгеокадастру в області, повідомляє ТСН.

З 9 ранку на площі Героїв Майдану у Кіровограді почали збиратися демобілізовані учасники Антитерористичної операції. Делегації з віддалених районів все ще під'їжджають. Очікується, що участь у протесті візьме близько півтисячі людей.

Військові місяцями намагаються оформити земельні ділянки для ведення селянського господарства та будівництва житла – і все марно. Лише десята частина змогли отримати бажані наділи. Бійці звинувачують посадовців держгеокадастру у корупції і вимагають відставки керівництва цієї структури в області.

Підтримують протестувальників і волонтери. У кіровоградській облдержадміністрації повідомили, що клопотатимуть перед Кабміном про призначення повноцінного керівника держгеокадастру в області, адже вже два роки цією структурою керують виконувачі обов'язків. У цьому влада вбачає головну проблему.

Таке пояснення військових не влаштовує. Пікетування облдержадміністрації та держгеокадастру триватиме щонайменше до кінця цього тижня. Військові кажуть, що припинять протест лише у разі виконання всіх їхніх вимог.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

ВідеоДемобілізовані військові перекрили рух центральною дорогою Кіровограда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: