Демократія в анексованому Криму переживає "драматичні невдачі" - Freedom House

Окупанти продовжують придушувати інакомислення.

Неурядова організація Freedom House назвала 2015 рік найгіршим за останнє десятиліття за рівнем свободи у світі, зокрема й в анексованому Росією Криму.

Правозахисники зазначають, що рівень несвободи зріс у 72 країнах, проте кращою стала ситуація у 43 країнах, передає видання Крим.Реалії.

Freedom House, серед іншого, наголошує, що силовим способом анексований Крим наразі переживає "драматичні невдачі" у питанні дотримання демократичних норм.

Так, окупанти у Криму продовжують придушувати інакомислення, у тому числі шляхом відключення незалежних засобів інформації та обмеження можливостей представників громадянського суспільства, особливо представників кримських татар, багато противників російської окупації Криму були арештовані або вигнані, звертає увагу директор з досліджень Freedom House Дженніфер Данем.

Водночас, за словами правозахисників, Україна "зберегла демократичні завоювання", досягнуті після повалення у 2014 році президента Віктора Януковича, але подальший прогрес у 2015 році гальмував збройний конфлікт на Донбасі, суперечки щодо децентралізації і протистояння серед провідних політичних діячів і олігархів країни.

Раніше повідомлялося, у Криму дедалі частіше стали викрадати людей. Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелалов просить бути уважними до своїх рідних та  подбати про їхню безпеку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: