Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Демократія в анексованому Криму переживає "драматичні невдачі" - Freedom House

Окупанти продовжують придушувати інакомислення.

Неурядова організація Freedom House назвала 2015 рік найгіршим за останнє десятиліття за рівнем свободи у світі, зокрема й в анексованому Росією Криму.

Правозахисники зазначають, що рівень несвободи зріс у 72 країнах, проте кращою стала ситуація у 43 країнах, передає видання Крим.Реалії.

Freedom House, серед іншого, наголошує, що силовим способом анексований Крим наразі переживає "драматичні невдачі" у питанні дотримання демократичних норм.

Так, окупанти у Криму продовжують придушувати інакомислення, у тому числі шляхом відключення незалежних засобів інформації та обмеження можливостей представників громадянського суспільства, особливо представників кримських татар, багато противників російської окупації Криму були арештовані або вигнані, звертає увагу директор з досліджень Freedom House Дженніфер Данем.

Водночас, за словами правозахисників, Україна "зберегла демократичні завоювання", досягнуті після повалення у 2014 році президента Віктора Януковича, але подальший прогрес у 2015 році гальмував збройний конфлікт на Донбасі, суперечки щодо децентралізації і протистояння серед провідних політичних діячів і олігархів країни.

Раніше повідомлялося, у Криму дедалі частіше стали викрадати людей. Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелалов просить бути уважними до своїх рідних та  подбати про їхню безпеку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції