Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Демонстраційна загроза". Український телеканал заявив, що його сигнал глушать

Спроби втрутитись у роботу каналу фіксувались неодноразово.

Телеканал "Україна" заявив про спроби втрутитись у його роботу і заглушити сигнал.

Як зазначили у прес-службі, увечері 2 березня від 21:01 до 21:07, а також від 21:15 і до 21:28 в мільйони абонентів супутникового і кабельного типу прийому сигналу не могли переглядати програми телеканалу.

Уточнюється, що це вже третій випадок глушіння сигналу за останні місяці. Зокрема, 1 березня під час прямого ефіру ток-шоу "Головна тема. Вибір" за участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, генпрокурора Юрія Луценка та голови СБУ Василя Грицака було зафіксовано втручання зовнішнього технічного обладнання, за допомогою якого намагалися штучно заглушити сигнал каналу.

Своєю чергою голова комітету ВР з питань свободи слова Вікторія Сюмар заявила в Facebook, що глушіння сигналу телеканалу Україна є демонстраційної загрозою для мовлення будь-якого телеканалу, і закликала правоохоронців оперативно розслідувати подібні випадки.

"Глушіння ефіру ТРК Україна в той час, коли там, у прямому ефірі, були три головних силовика країни, виглядає як серйозний "політичний сигнал". І це, безумовно, демонстраційна загроза для мовлення будь-якого українського телеканалу", - зазначила депутат.

Вона додала, що в Україні є технології глушіння як аналогового, так і цифрового сигналу. Їх застосовують в зоні розмежування на Сході для глушіння російських каналів в містах. Депутат наполягає на тому, щоб відповідні служби з'ясували, звідки працювали глушилки і повідомили про це громадськості.

Глушіння ефіру ТРК Україна у той час, коли там, в прямому ефірі, були три головні силовики країни, виглядає як серйозний...

Опубліковано Вікторією Сюмар Неділя, 3 березня 2019 р.

Нагадаємо, раніше журналіст Олексій Братущак звільнився з телеканалу ZIK і заявив про цензуру, в котрій звинуватив президента Петра Порошенка. На телеканалі ж запевнили, що є нейтральними до усіх політичних сил.

ВідеоЧи виконують телеканали закон про мовні квоти

Він набув чинності 13 жовтня. Отже упродовж майже двох місяців три чверті контенту має бути державною мовою. Які шпарини використовують телеканали для російськомовного продукту, що показують вночі і як депутати збираються посилити мовні вимоги - далі у сюжеті.

Чи виконують телеканали закон про мовні квоти

Залиште свій коментар

Вибір редакції