"Демонстративне нехтування нормами": у МЗС протестують проти візиту Медведєва до окупованого Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це порушення зобов’язань за двосторонніми і багатосторонніми договорами.

МЗС Украни висловлює рішучий протест через неузгоджене з Україною перебування прем’єра РФ Дмитра Медведєва в окупованому Криму 28-29 липня.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, МЗС неодноразово наголошувало на неприпустимості таких дій. Перебування Медведєва на анексованому півострові "є грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права", наголошують в Міністерстві.

Там нагадали, що також це порушення зобов’язань за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія, зокрема Статуту ООН та низки резолюцій Генасамблеї ООН.

"Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є невід'ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всією міжнародною спільнотою, яка вже неодноразово давала належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадження санкцій проти держави-окупанта", - підсумували в МЗС.

Нагадаємо, в окупованому Криму відбулися мітинги проти російської пенсійної реформи, яка передбачає підвищення віку для виходу на пенсію. "Два тижні тому проклята орда єдиноросів "державної ради Криму" схвалює пенсійний геноцид, який просуває Медведєв... Влада Медведєва ненавидить власний народ, вони роблять все, щоб ми швидше потрапили в труну", – заявив на мітингу перший секретар кримських комуністів Сергій Богатиренко.

ВідеоГолова МВС Італії заявив, що Росія мала право анексувати Крим

В інтерв’ю Washington Post політик, який не приховує своєї прихильності до Москви, пояснив, що Росія мала право анексувати Крим, бо там відбувся референдум. Коли журналіст нагадав про російських солдатів на півострові, Сальвіні додав, що фальшивим був не референдум, а Революція гідності. На такі слова вже відреагували українські дипломати.

Голова МВС Італії заявив, що Росія мала право анексувати Крим

Залиште свій коментар

Вибір редакції