Демонструє силу й міць: на беретах танкістів з'явиться новий символ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Танкісти відзначили професійне свято.

День танкіста
На береті Кузьмука нанесений новий символ

Сьогодні, 8 вересня, танкісти відсвяткували професійне свято. Відзначили, підіймаючи куряву та вражаючи мішені. Найкращими серед танкістів стали десантники - їм вручили позолочений макет панцирника і саме вони представлять Україну на міжнародних змаганнях, йдеться у ТСН.19:30.

Заради свята з Музею історії спеціально привезли обладунок, який тепер прикрашатиме берети танкістів. Тепер голови танкістів прикрашатиме зменшена копія 500-річного обладунку.

"Це не якась вигадка, а реальний елемент, демонструє силу та міць України", - очільник Генштабу Віктор Муженко.

ВідеоДень танкіста: на Чернігівщині нагородили найкращі екіпажі танків

Професійний день відзначили, підіймаючи куряву та вражаючи мішені. Найкращими серед танкістів стали десантники - їм вручили позолочений макет панцирника, і саме вони представлять Україну на міжнародних змаганнях. Заради свята з музею історію спеціально привезли лату, яка тепер буде прикрашати берети танкістів. 

День танкіста: на Чернігівщині нагородили найкращі екіпажі танків

До свята на полігоні в Гончарівську провели змагання у майстерності вправлялися вісім танкових взводів.  Першими нагороду за вправність отримують сухопутні війська  - 17-та танкова.

Головна нагорода танкових змагань - золотий танк. За час війни такі змагання проводяться втретє, у 2016 та 2017 перемагала 14-та бригада, цього року, танк вперше поїде на Дніпропетровщину до десантників 25-ої.

У десантників свої танкові взводи з'явилися не так давно. Цей досвід запозичили і партнери, і вороги. Десантники кажуть, що стати танкістом на деякий час нескладно.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції