День ангела 19 жовтня: кого вітати з іменинами цього дня

Дата публікації
Перегляди
2447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День ангела 19 жовтня: кого вітати з іменинами цього дня

Фото: Credits

Цього дня відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела — це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) 19 жовтня святкують: Дмитро, Іван, Макар, Никанор.

Чоловічі іменини

Дмитро

Стародавні греки вважали, що ім'я Дмитро означає "присвячений богині Деметрі". Дмитро – наполегливий, винахідливий і з оригінальним складом розуму чоловік. Його наполегливість легко передається оточенню. Дмитро – надійний і хороший друг. Аналітичний розум і кмітливість Дмитра допомагають йому швидко просуватися по службі. Він вміє справляти гарне враження, що дає йому ще одну конкурентну перевагу в житті. Надійність і ґрунтовність Дмитра роблять з нього доброго чоловіка і люблячого батька.

Іван

Ім'я Іван (Іоанн) означає "помилуваний Богом", "милість Божа", "подарунок Божий". Дорослого Івана характеризують такі риси як спокій і добропорядність. Іван – неквапливий і до поспіху ставиться вкрай негативно. Івани за натурою не лідери, а скоріше такі, яких ведуть за собою. Вони люблять і можуть багато працювати. З таких хлопців виходять чудові інженери і технологи. У сімейних стосунках Іван – це зразковий чоловік і чудовий батько.

Читайте також:

Макар

Макар — це ім'я грецького походження в перекладі з грецького має значення "блаженний", "щасливий". Макар — стриманий, врівноважений і скромний. Ці якості дозволяють йому з легкістю викликати прихильність до себе оточення, а ось користується він цим рідко. Макар не кидає слів на вітер, а якщо пообіцяв що, то зробить все можливе, щоб виконати обіцянку.

Никанор

Ім'я Никанор має грецьке походження і у перекладі означає "бачить перемогу". Чоловік названий цим ім'ям має дещо флегматичний характер і часто володіє багатою уявою. У нього відмінна інтуїція, хороша пам'ять і аналітичний склад розуму. Ще, володар цього імені, часто буває зациклений на собі, сподівається тільки на себе і практично ніколи не довіряє незнайомцям. Никанор - мудрий, рішучий, наполегливий, спокійний і розважливий чоловік, він здатний захищати і підтримувати своїх близьких.

Жіночі іменини

Оскільки жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену цього дня дівчинку дотримуючись традицій, слід насамперед звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Який сьогодні день
Дата публікації
Перегляди
2447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація