День ангела 21 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
День ангела 21 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Getty Images

У цей день відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 21 липня, святкують: Олександр, Сава, Теодор та Федір.

Чоловічі іменини

Олександр

Олександр - це ім'я давньогрецького походження, що в перекладі означає "той, що захищає людей".

У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. 

У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Сімейні стосунки в житті Олександра займають одне з найважливіших місць. Він люблячий чоловік і батько, обожнює балувати своїх домашніх різними подарунками і приємними сюрпризами.

Сава

Сава - це ім'я давньоєврейського походження і у перекладі означає "старий" або "мудрець". 

Маленький Сава спокійна і сором'язлива дитина, яка не особливо тягнеться до інших дітей і любить грати у самоті. Хлопчик наділений старанністю і працьовитістю, любить багато і з задоволенням читати.

У дорослому віці Саві притаманні заглибленість в себе, він дуже уважно ставиться до того, кого пускати до свого найближчого оточення. Сава вихований і галантний чоловік. Він буде успішно працювати в будь-якій професії, яку він вибере. Однак найбільшого успіху він досягне, якщо піде за своїм покликанням. Він може бути відмінним дизайнером, журналістом, режисером.

Сімейні стосунки Сава будує серйозно і надовго. Він забезпечить затишок і благополуччя своєї сім'ї, буде ніжно ставитися до дружини і будувати теплі стосунки зі своїми дітьми. 

Теодор

Теодор - це ім'я грецького походження і у перекладі означає "дар Божий".

У дитинстві Теодор комунікабельний, спокійний, добрий і слухняний хлопчик. У компанії однолітків не прагне до лідерства, йому більше подобається незалежність.

Дорослого Теодора можна охарактеризувати як надійну, ґрунтовну та об'єктивну людину. Він любить читати і подорожувати. У роботі надає перевагу точним наукам: може працювати за фахом програміста, банківського працівника, інженера, економіста, бізнес-аналітика.

Гармонійний союз Теодор може побудувати з самодостатньою, енергійною дівчиною. У сім'ї він буде турботливим чоловіком і батьком.

Одним з найбільш відомих Теодорів був і лишається 26-й президент США Теодор Рузвельт (1858-1919). Він став першим президентом в Америці, який виступив за втручання держави в економіку для збереження принципів чесної конкуренції та захисту споживача від свавілля крупних корпорацій. Особливу увагу він приділяв збереженню природних ресурсів і проблем навколишнього середовища.  

Головною метою у зовнішній політиці він бачив перетворення США в одну з провідних світових держав, створенні потужних військово-морських сил, будівництві міжокеанського каналу і витісненні Європи з політичного життя Західної півкулі. Він встановив контроль над зоною Панамського каналу, проводячи експансіоністську політику в Латинській Америці, в період російсько-японської війни підтримав Японію, захоплюючись її економічними та військовими досягненнями.

Федір

Федір - походить від грецького імені Теодорос і також означає "дар Божий".

Маленький Федір - це тиха, вихована і серйозна дитина. Він рідко пустує, а його дружелюбність дозволяє йому легко знаходити компанію.

У дорослому віці Федір зазвичай так і лишається серйозною людиною. У роботі до всього підходить відповідально, він вміє знаходити незвичайні та ефективні рішення багатьох складних завдань. Нерідко обирає професію у технічний галузі, хоча може досягти успіху і у творчих напрямках, наприклад, у письменництві або журналістиці.

Федір дуже турботливий до своєї родини. Зазвичай він відмінний господар, який вміє робити в домі майже все.

Ім'я Федір носив відомий український художник Федір Кричевський (1879-1947). Він був ключовою фігурою у розвитку українського модернізма, започаткував школу українського малярства, став першим ректором Української академії мистецтв, виховав чимало талановитих учнів, його роботи експонувалися на Венеційській бієнале.

uk.wikipedia

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: Іменини 20 липня: яке ім'я дати дитині, і у кого День ангела

Наступна публікація