День Ангела 22 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
12к
День Ангела 22 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

www.credits

Сьогодні з іменинами можна вітати Олександра, Болеслава, Кирила, Костянтина та Марію.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 22 липня, святкують: Олександр, Кирило, Костянтин, Болеслав, Марія.

Чоловічі іменини

Болеслав

Болеслав - це польське ім'я, що у перекладі означає "більше славний".

У ранньому дитинстві дуже впертий, задає багато турбот батькам, у школі вчиться неохоче, проте навчання завершує успішно. Зовні схожий на матір. Ранком любить поспати, задиристий і сварливий.

Поміж фахів Болеслав може обрати роботу водієм, інженером, масажистом, працівником правоохоронних органів, токарем.

Шлюб у них зазвичай удалий. Болеслав гарний батько і чоловік. Втім, може тривалий час жити разом із своїми батьками. Легко піддається чужому впливу. Через імпульсивний характер швидко сходиться з людьми й також швидко розлучається.

В історичному розрізі можемо згадати названого цим ім'ям польського князя (1102-1138) Болеслава III Кривоустого. За часів його правління було тимчасово відновлено політичну єдність Польщі. 1116 року він приєднав до Польщі Східне Помор'я, а 1123 — Західне Помор'я і частково землі лютичів. Втім, 1138 року він видав статут (так званий статут Болеслава ІІІ), за яким територія Польщі була поділена на уділи між його синами, що поклало початок періоду роздробленості Польської держави. Болеслав III був дідом Великого князя Київського Романа Мстиславича.

https://diletant.media/

Кирило

Це ім'я Кирило дійшло до нас із давньої Греції і у перекладі значення імені Кирило означає "пан" або "владика".

У дитинстві Кирило слухняна дитина, він легко знаходить розуміння і любов з боку дорослих. Втім, стосунки з іншими дітьми у Кирила напружені. Його почуття справедливості і власної гідності заважає йому заводити друзів.

Дорослий Кирило спокійний і життєрадісний. У нього прекрасне почуття гумору контрастують з його залізною волею, що досить рідкісне поєднання. Кирило не любить проявляти свої почуття відкрито - тільки найближчі можуть дізнатися, що коїться у нього на душі. Кирило любить великі і галасливі компанії, хоча і тримається на таких заходах трохи відокремлено.

Самостійність і цілеспрямованість Кирила допомагає йому в кар'єрному зростанні і заробляння авторитету у колег. Водночас, серйозність та замкнутість Кирила, його небажання демонструвати почуття можуть призводити до напруженої атмосфери у родині.

Зазначимо відомого українця, названого цим ім'ям - Кирило Розумовського (1728-1803). Він був військовим, політичним та державним діячем, останнім гетьманом Лівобережної України. 1744 року удостоєний графського титулу. Намагався побудувати гетьманщину на європейський лад, чим і викликав опозицію й опір з боку шляхетської аристократії. Маріїнський палац у Києві за проєктом Бартоломео Растреллі був побудований за наказом Єлізавети I саме для Розумовського. 

uk.wikipedia

Костянтин

Костянтин - це ім'я латинського походження і в перекладі означає "стійкий" або "постійний".

У дитинстві він тихий і сором'язливий хлопчик, може бути трохи боязким, втім з дорослішанням він переросте цей період.

У дорослому віці Костянтин стає більш сміливим та рішучим, він спокійно вислуховує поради і завжди залишає рішення за собою. Робота - це одна з найважливіших сфер у його житті. Він легко досягає успіху в бізнесі або рухаючись кар'єрними сходами. Костянтин має відмінну ділову інтуїцію, хоча в інших сферах життя вона не проявляється.

Сім'я у Кості стоїть не на першому місці. Вона для нього важлива, але скоріше як обов'язкова програма життєвого успіху. Він досить хороший сім'янин, любить дітей і дружину. Костя із задоволенням відпочиває з родиною, але вимагає періодичного самостійного відпочинку. Нерідко Костянтин буває одружений кілька разів.

Олександр

Олександр - це ім'я давньогрецького походження, що в перекладі означає "той, що захищає людей".

У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. 

У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Сімейні стосунки в житті Олександра займають одне з найважливіших місць. Він люблячий чоловік і батько, обожнює балувати своїх домашніх різними подарунками і приємними сюрпризами.

Жіночі імена

Марія

Ім'я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені - гірка, сумна, відкинута.

Марія - добра, ніжна, спокійна дівчинка. Вона дуже вразлива, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. Водночас у її характері присутні твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Вона відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов'язки. 

В роботі Марія може довго шукати собі справу до душі, ще з дитинства тяжіє до творчості і нерідко її робота пов'язана з ним. Водночас, Машу можна назвати кар'єристкою, вона працьовита і дуже чесна.

Головне в житті Марії це родина. Вона створює сім'ю досить пізно, але це дозволяє їй зробити цей вчинок цілком усвідомлено і виважено. Дуже любить своїх дітей, і так само обожнює сімейні вечори.

Згадаємо сьогодні велику українську художницю в жанрі "наївного мистецтва" Марію Примаченко. Лауреатка Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, заслужена діячка мистецтв УРСР, народна художниця України створила понад 800 картин, 650 робіт мисткині зберігаються у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. 2009  рік за рішенням ЮНЕСКО було визнано роком Марії Примаченко.

Картина Марії Приймаченко
Картина Марії Приймаченко

Читайте також: День ангела 21 липня: кого сьогодні вітати з іменинами