День Ангела 23 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
День Ангела 23 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

У цей день відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 23 липня, святкують: Антон, Георгій, Данило, Степан, Роман.

Чоловічі іменини

Антон

Ім'я у перекладі з давньоримського означає "той, що вступає у бій".

Антон гарна, ласкава і мрійлива дитина. Він добре грає з іншими дітьми, а трохи подорослішавши Антон дуже серйозно ставиться до дружби. Він продовжує спілкуватися з друзями дитинства і у доролому віці. 

У навчанні Антон не хапає зірок, але при бажанні легко справляється з будь-якою освітньою програмою. В роботі Антон однолюб. Звикнув до одного робочого місця, він не буде навіть робити спроб знайти щось інше.

В юності Антон схильний до швидких і палких стосунків, проте у сім'ї він постійний і надійний. Обрав дівчину на роль дружини, а не просто подруги, Антон забезпечить ту "стіну", за якою буде спокійно у будь-яких життєвих негараздах. До дітей ставиться з любов'ю і з радістю проводить з ними час.

Георгій

Георгій - це ім'я давньогрецького походження, у перекладі означає "землероб".

У дитинстві Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків. Уміє вислухувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в лоскітливій ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи.

У цілому він доброзичливий до людей. З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається зазвичай щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії й вечірки.

Відомий український діяч грузинскього походження з цим іменем та опозиційній журналіст Георгій Гонгадзе. Був засновником та першим головним редактором інтернет-газети "Українська правда".

Вбивство Гонгадзе викликало широкий резонанс в Україні та за її межами, особливо після «касетного скандалу», та вважається однією з найгучніших кримінальних справ сучасної України. За найпоширенішою версією, до захоплення та вбивства журналіста причетні високопосадовці, наближені безпосередньо до Леоніда Кучми, який нібито особисто віддавав накази щодо викрадення Гонгадзе.

Георгій Гонгадзе / УНІАН

Данило

Данило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Мало хворіє та любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Він не виносить неправди, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить і зла довго не пам'ятає. Народжені взимку Данили завжди талановиті й багато чого досягають в житті.

Данило може освоїти найрізноманітніші професії: бути інженером, художником, підприємцем, кухарем, водієм, будівельником.

Перший шлюб не завжди складається вдало. Любить дітей та проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням.

Степан

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок".

Маленький Стьопа веселий і непосидючий хлопчисько. Він активний, легко знайомиться з однолітками, часто навіть стає їх лідером. Хлопчик вміє справляти приємне враження на дорослих. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, коли помічає помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим напрямком. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві.

У сімейному житті стосунки Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Одним з найбільш відомих Степанів в Україні був і залишається  український політичний діяч, один із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття Степан Бандера.

Степан Бандера

Роман

Роман від латинського слова означає "римський", "римлянин".

У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку із частими пропусками занять у Романа можуть кепсько йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимсь захопившись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших.

Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на одній справі й довести її до кінця.

З появою в сім'ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком. У сім'ї Роман воліє бути лідером. Але без зайвого диктату. Він охоче допомагає по господарству. Уміє розвеселити навколишніх.

Відомим українцем названим цим ім'ям був Роман Шухевич (1907-1950) - український політичний і громадській діяч, головний командир Української повстанської армії, борець за незалежність України у XX сторіччі.  

Роман Шухевич / ТСН.ua

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: День Ангела 22 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Наступна публікація