День ангела 27 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
4681
День ангела 27 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

Сьогодні відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 27 липня, святкують: Іван, Іраклій, Костянтин, Микола, Петро, Степан, Федір.

Чоловічі іменини

Іван

Ім'я Іван (Іоанн, Йоханан) означає "помилуваний Богом", "милість Божа", "подарунок Божий", "Бог благословив", "Боже благовоління".

Дорослого Івана характеризують такі риси як спокій і добропорядність. Іван неквапливий і до поспіху ставиться вкрай негативно. Івани по натурі не лідери, а скоріше такі, яких ведуть за собою. Вони люблять і можуть багато працювати. У бізнесі легко вирішують організаційні питання, впевнено почуваються в оточенні творчих людей. З таких хлопців виходять чудові інженери і технологи. Їхнє серйозне відношення до роботи викликає повагу колег і керівництва.

У сімейних стосунках Іван - це зразковий чоловік і чудовий батько. Він ретельно підходить до вибору коханої. Зазвичай Іван ідеальний батько, хоча іноді надмірно балує дітей.

Іраклій

Іраклій - це православна форма давньогрецького імені Геракл. У перекладі означає "слава Гери", богині любові.

Іраклій може багато чого досягти у кар'єрі завдяки своїй енергійності. Він здатний звернути гори, щоб досягти своєї мети. Але що стосується сімейного життя, тут сила й напористість Іраклія можуть йому зашкодити. Через свою впертість, непоступливість він часто конфліктує з коханою, про що пізніше жалкує, до того ж він не любить вибачатися, тому не всі можуть з ним ужитися.

Костянтин

Костянтин - це ім'я латинського походження і в перекладі означає "стійкий" або "постійний".

У дитинстві він тихий і сором'язливий хлопчик, може бути трохи боязким, втім з дорослішанням він переросте цей період.

У дорослому віці Костянтин стає більш сміливим та рішучим, він спокійно вислуховує поради і завжди залишає рішення за собою. Робота - це одна з найважливіших сфер у його житті. Він легко досягає успіху в бізнесі або рухаючись кар'єрними сходами. Костянтин має відмінну ділову інтуїцію, хоча в інших сферах життя вона не проявляється.

Сім'я у Кості стоїть не на першому місці. Вона для нього важлива, але скоріше як обов'язкова програма життєвого успіху. Він досить хороший сім'янин, любить дітей і дружину. Костя із задоволенням відпочиває з родиною, але вимагає періодичного самостійного відпочинку. Нерідко Костянтин буває одружений кілька разів.

Микола

Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як "переможець народів".

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Поміж однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість.

У дорослому віці він урівноважений, працьовитий і працездатний. Микола здатний опанувати будь-якою професією, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, товариський. На посаді керівника в Миколі можуть виявитися риси, що характеризують його як жорстокого й навіть деспотичного начальника. Підлеглі будуть побоюватися його.

Микола легко захоплюється жінками. Жінку, що йому сподобалася, відразу ж запрошує на побачення й через кілька днів може запропонувати їй вийти за нього заміж. У любові жагучий, але ревнивий. Здатний багато працювати над благоустроєм свого будинку. Допомагає дружині в куховарстві, ходить за покупками. Дуже любить дітей.

Згадаємо сьогодні українського композитора, хорового диригента, піаніста, педагога  з цим ім'ям Миколу Леонтовича (1877-1921). Він є автором широковідомих хорових обробок українських народних пісень "Щедрик", "Дударик", "Козака несуть", "Ой з-за гори кам'яної" тощо. Його різдвяна колядка "Щедрик" перекладена багатьма мовами і відома у англомовному світі як "Carol of the Bells".

uk.wikipedia

Петро

Петро - це ім'я грецького походження і в перекладі означає "скеля" або "камінь".

Маленького Петю можна охарактеризувати як рухому, навіть трохи вибухову дитини. Його можна назвати непередбачуваним, що робить його виховання складним завданням. Хлопчик любить фантазувати.

Характерними для Петра рисами можна назвати його прямоту і схильність до незалежності. Він не любить лицемірства і всіляко відстоює своє право говорити те, що думає. Його можна назвати ідеалістом. Петро - це людина з гарячим серцем. Він шукає ідеальну любов і ідеальну дружбу. Петро ніколи не змириться з тим, що його мрії можуть залишитися мріями.

Він володіє прекрасним аналітичним розумом і його вміння все систематизувати користується великою повагою на роботі.

Сім'я в житті Петра займає дуже важливе місце. Петя серйозно підходить до вибору супутниці життя і готовий довго її шукати. Зберігає теплі стосунки з батьками і любить великі сімейні свята.

Степан

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок".

Маленький Стьопа веселий і непосидючий хлопчисько. Він активний, легко знайомиться з однолітками, часто навіть стає їх лідером. Хлопчик вміє справляти приємне враження на дорослих. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, коли помічає помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим напрямком. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві.

У сімейному житті стосунки Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Федір

Федір - походить від грецького імені Теодорос і означає "дар Божий".

Маленький Федір - це тиха, вихована і серйозна дитина. Він рідко пустує, а його дружелюбність дозволяє йому легко знаходити компанію.

У дорослому віці Федір зазвичай так і лишається серйозною людиною. У роботі до всього підходить відповідально, він вміє знаходити незвичайні та ефективні рішення багатьох складних завдань. Нерідко обирає професію у технічний галузі, хоча може досягти успіху і у творчих напрямках, наприклад, у письменництві або журналістиці.

Федір дуже турботливий до своєї родини. Зазвичай він відмінний господар, який вміє робити в домі майже все.

Згадаємо сьогодні відомого українського мецената та почесного громадянина міста Києва Федіра Терещенка (1832-1894). Він народився у Глухові і неодноразово обіймав там високі громадські посади — мирового судді, бургомістра міського магістрату. Опікував засновані родиною Терещенків в місті заклади. В своєму будинку на вулиці Терещенківській, 9 влаштував картинну галерею для відвідування киянами. Купував твори передвижників, а зібрані Терещенком твори склали основу київського Музею мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків.

uk.wikipedia

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: День Ангела 26 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Наступна публікація