День ангела 28 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
17к
День ангела 28 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

Сьогодні відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 28 липня, святкують: Андрій, Василь, Володимир, Петро.

Чоловічі іменини

Андрій

Ім'я походить від грецького слова "Андрос", що означає "мужній" або "відважний".

Хлопчик в дитинстві схожий на маму, хоча ця схожість більше зовнішня. Характер маленького Андрія рухливий і непосидючий. Любить активні ігри, він добре навчається, але вимагає постійної уваги і контролю.

Характер Андрія імпульсивний і непередбачуваний. Складно передбачити, що він зробить наступної хвилини, втім Андрій ніколи не шкодує про зроблене. Мінливість проявляється і в особистому житті. Освідчення в коханні одній дівчині або жінці не завадить йому назавтра ж виказати свою гарячу симпатію інший, за що жінки часто  на нього ображаються.

Василь

Ім'я Василь має грецьке походження і у перекладі з грецької означає "царський".

Маленького Васю відрізняють велика рухливість і доброта. Особливо це помітно у його любові до тварин. Він буде дуже радий, якщо у нього буде домашній вихованець, хоча відповідальність за нього він нестиме не відразу. На жаль його добротою часто користуються більш хитрі діти, але з часом Василь навчиться відрізняти кому правда потрібно допомогти, а хто намагається "сісти на шию".

Дорослий Василь не любити квапити події і при цьому володіє наполегливістю і вмінням добиватися свого. Він може почекати потрібний момент і водночас не любить поспішні ухвалення рішень. Зазвичай він негласний лідер компанії, оскільки все одно найголовніше слово за ним. Найчастіше робота Василя пов'язана з технікою і електронним устаткуванням, але може успішно працювати і в інших галузях. Нерідко сам колектив висуває Василя в керівники.

Василя не назвеш зразковим чоловіком, але ось чого у нього не відняти, так це турботу про матеріальний добробут сім'ї. Він часто пропадає на роботі, а його стосунки з друзями нерідко стають приводом сварок в сім'ї. Часто Василь змінюється з появою дітей і це кілька знімає напруженість у стосунках. Він турботливий, відповідальний батько і просто чудовий господар будинку.

Володимир

Значення імені Володимир утворюється з двох коренів явно споріднених зі старонімецькою мовою, а за деякими теоріями і більш ранній індоєвропейської основі мов. Значення ім'я Володимир - "велика сила" або "велика влада".

Володя зростає хорошим, активним та здібним хлопчиком. Від дитинства має хороші лідерські якості. У навчанні легко даються як точні, так і гуманітарні науки. Часто має хороший слух і здібності до акторської діяльності.

На роботі Володимир трудоголік. Любить доводити справу до кінця і дуже нервово реагує, якщо його відволікають по дрібницях. Сумлінний, але не любить поспіху. Стосунки зі співробітниками у Вови хороші і часто навіть дружні, але це більше такий стиль спілкування. По справжньому в близьке коло людей Володі потрапити вкрай складно.

У родині Володимир оплот спокою. Не любить різких рухів в житті і той же принцип переносить в сім'ю. Рідко розлучається, оскільки це не в його стилі, але бувають винятки. Від нього не потрібно чекати океану пристрасті, а скоріше надійного партнера. Дітей любить, але здебільшого займатися ім'я доведеться все ж дружині Володимира.

Згадаємо сьогодні відомого українського науковця і філософа Володимира Вернадського (1863-1945). Природознавець, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, ноосферу, космізм. Академік Імператорської Академії наук (від 1909 року). Професор Московського університету (від 1898). Один із засновників Української академії наук та засновник Національної бібліотеки Української держави в Києві (нині — Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського). Вернадський збагатив науку глибокими ідеями, що лягли в основу нових провідних напрямів сучасної мінералогії, геології, гідрогеології, визначив роль організмів у геохімічних процесах. Для його діяльності характерні широта інтересів, постановка кардинальних наукових проблем, наукове передбачення.

uk.wikipedia

Петро

Петро - це ім'я грецького походження і в перекладі означає "скеля" або "камінь".

Маленького Петю можна охарактеризувати як рухому, навіть трохи вибухову дитини. Його можна назвати непередбачуваним, що робить його виховання складним завданням. Хлопчик любить фантазувати.

Характерними для Петра рисами можна назвати його прямоту і схильність до незалежності. Він не любить лицемірства і всіляко відстоює своє право говорити те, що думає. Його можна назвати ідеалістом. Петро - це людина з гарячим серцем. Він шукає ідеальну любов і ідеальну дружбу. Петро ніколи не змириться з тим, що його мрії можуть залишитися мріями.

Він володіє прекрасним аналітичним розумом і його вміння все систематизувати користується великою повагою на роботі.

Сім'я в житті Петра займає дуже важливе місце. Петя серйозно підходить до вибору супутниці життя і готовий довго її шукати. Зберігає теплі стосунки з батьками і любить великі сімейні свята.

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: День Ангела 27 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Наступна публікація