День ангела 29 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
10к
День ангела 29 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

Сьогодні іменини святкують Валентин, Євген, Павло, Алевтіна та Марта.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 29 липня, святкують: Валентин, Євген, Павло, Алевтіна, Марта.

Чоловічі іменини

Валентин

Ім'я походить від латинського слова "валео", що означає "бути здоровим".

Валентин - слухняна й старанна дитина. У школі в нього багато друзів, він гарний товариш, на якого завжди можна покластися.

Валентин проявляє більше інтересу до гуманітарних наук. У юнацькому віці він може захопитися філософією або психологією, і він цілком може стати гарним лікарем психіатром або психотерапевтом. Втім, він може досягти успіхів і в інших сферах діяльності. Вільний час присвячує читанню, може посидіти за шахами або кросвордом. Валентин віддає перевагу спокійній прогулянці не занадто далеко від будинку й не вирушить в туристичний похід з можливими пригодами.

У жінці першою чергою цінує скромність, рівний характер. У сім'ї намагається уникати конфліктів. Не буде сваритися через пустощі. Байдужий до алкоголю й не захоплюється іншими жінками.

Євген

Ім'я Євген в перекладі з давньогрецької означає "благородний" чи "знатний". Маленький Женя дуже розумний хлопчик, що помітно з раннього дитинства. Його кмітливість і винахідливість постійно дивують дорослих. 

Однією з приємних характеристик Євгена є працьовитість. Це особливо люблять його роботодавці. А ось до власної справи у нього немає хисту. Його цілеспрямованість зазвичай не витримує випробувань часом. Ідеальні для нього сфери точних наук і робота в галузі електроніки.

Євген дуже акуратний у стосунках з жінками. Йому дуже важлива чуйність партнерки. Євген дуже любить дітей і обожнює з ними возитися. Це стосується не тільки рідних дітей, а й тих, які прийшли в гості - вони також не залишаться без уваги.

Павло

Ім'я Павло прийшло до нас з латинської мови і означає "малий" або "невеликий".

Павло гарний і слухняний хлопчик. Від раннього дитинства у нього добре розвинене співчуття. Він проявляє щиру увагу до оточуючих його людей і у дорослому віці. 

Робота і бажання заробляти властиві для Павла. Він працьовитий і наполегливий.  Його важко перевчити, але одного разу навчившись, він працює за трьох.

Сім'я для Павла - це той надійний тил про який він мріє. Його стосунки з жінками будуються саме на цьому, тому жодної особливої ​​романтики або італійських пристрастей від нього ви не дочекаєтеся. Дівчина, яка зможе прийняти такі правила гри, швидше за все буде задоволена. Паша заради сім'ї готовий робити і робить дуже багато, а його відношення до дітей просто зразкове.

Згадаємо сьогодні українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча Павла Тичину (1891-1967). Як поет Тичина починав у 1906-1910 рр. з наслідування народних пісень та творів Т. Г. Шевченка. Перші друковані твори молодого поета з'явилися 1912 р. Подією величезної ваги в новочасній українській літературі став вихід у світ першої збірки віршів "Сонячні кларнети"(1918), пройнятої сонячною вірою в життя, людину, в рідний знедолений народ. Ця книга одразу поставила 27-річного поета поруч із першорядними митцями новочасного українського відродження.

uk.wikipedia

Жіночі іменини

Алевтіна

Ім'я Алевтіна має неоднозначну етимологію, що породжує кілька версій значення імені, одна з яких стверджує, що це ім'я походить від грецької і перекладається як відбивати.

Зростає маленька Алевтина хорошою, хоча і досить складною дівчинкою. Вона прагне бути коханою і неодмінно хоче бути у центрі уваги. Ще більш болісно Алевтина ставиться до зауважень на свою адресу.

Доросла Алевтина різка в судженнях, що нерідко призводить до конфліктних ситуацій. Особливо напружені стосунки у неї з іншими жінками, а ось з чоловіками вона свариться набагато рідше. Водночас, Алевтина цілеспрямована і амбітна. Вона прагне досягти успіху, причому з життєвим підходом "мета виправдовує засоби". Вона досягає високого рівня в будь-якій професії. На жаль Алевтина рідко вибирає собі професію за покликанням, а частіше орієнтується на матеріальне благополуччя. 

Сімейні стосунки у Алевтини вдалі. Її чоловік зазвичай терплячий і турботливий, який від неї без розуму. 

Марта

Найбільш популярна версія походження ім'я Марта - це європейська форма давньоєврейського імені Марфа. У цьому випадку ім’я Марта має значення "пані" або "господиня".  

Маленька Марта достатньо складна дитина, адже від раннього дитинства стає помітна її самозакоханість. При цьому вона дуже цілеспрямована та наполеглива. 
У дорослому віці риси її характеру можуть бути більш дипломатичними. Вона завжди знає що робить і навіщо. У роботі Марта успішна і швидко рухається кар'єрними сходами.

У сімейних стосунках Марта часто буває заміжньою не один раз, а кілька. Після деякого часу Марта стає надмірно вимогливою до обранця, що зазвичай закінчується розривом стосунків.

Читайте також: Серпень 2021: скільки свят та вихідних очікувати українцям

Наступна публікація