День ангела 31 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
459
День ангела 31 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

Сьогодні відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 31 липня, святкують: Афанасій, Гнат, Іван, Любомир, Мирон, Омелян, Степан.

Чоловічі іменини

Афанасій

Ім'я Афанасій має грецьке походження та перекладається як "безсмертний".

Маленький Афанасій - це життєрадісний і допитливий малюк. Він в міру рухливий і веселий. Водночас, він досить урівноважена дитина і рідко впадає в крайнощі.

Дорослий Афанасій - це добрий і чуйний чоловік. Він вміє по-справжньому дружити, а його близькі цінують його турботу і увагу. Ще можна помітити, що Афанасій прихильник "золотої середини" у всьому. Він вміє відпочивати, але не забуває і працювати.

В роботі Афанасія відрізняє надійність і акуратність. Він цінує свій колектив і досить поступливий в стосунках з коллегами. 

В сімейних стосунках Афанасій надійний і турботливий чоловік, чудовий тато і дідусь. Він справжній сім'янин і господар. Він дуже любить своїх рідних, але особливу ​уваги завжди приділяє дружині. Навіть діти для нього на другому плані.

Гнат (Ігнатій)

Це ім'я перекладається з латині як "вогненний", а за іншою версією - "непороджений". Воно давалося дитині, щоб уберегти його від злих духів, тому що робило народження маляти непомітним для темних сил.

Ігнатій повною мірою наділений рисами лідера й зазвичай говорить нечасто, але вагомо. Він здатний самостійно побудувати своє життя, високо піднятися по службовим сходам і захопити за собою людей.

Але йому не слід ставитися до всіх сторін життя з однаковою серйозністю, інакше він ризикує прославитись похмурим. Гнатові треба пам'ятати про те, що до життя потрібно ставитися з гумором. 

Бурхливий темперамент і емоційність періодично переміняються замкнутістю й похмурістю, і тоді він годинами може гарчати по незначній причині: наприклад, через непришитий ґудзик. Він влюбливий, але бурхливе почуття швидко гасне й верх бере розсудливість.

До розлучення доходить украй рідко, оскільки Гнат не любить кардинальних змін у своєму житті. Він лідер у сім'ї, нетерпимо ставиться до будь-яких спроб позбавити його цієї ролі. Водночас, він не бачить нічого соромного в тому, щоб приготувати собі сніданок або погладити сорочку.

Згадаємо сьогодні відомого українця з цим ім'ям Гната Хоткевича (1878-1938). Український письменник, історик, бандурист, композитор, мистецтвознавець, етнограф, педагог, театральний і громадсько-політичний діяч. Жертва сталінського терору. За часів "Великого терору" був заарештований. Особливою трійкою УНКВС по Харківській області 29 вересня 1938 року засуджений до розстрілу за "Участь у контрреволюційній організації і шпигунство на користь Німеччини". Вирок виконаний 8 жовтня 1938 року. Реабілітований 11 травня 1956 року. Після реабілітації видано "Твори в двох томах" (1966).

uk.wikipedia

Іван 

Ім'я Іван (Іоанн, Йоханан) означає "помилуваний Богом", "милість Божа", "подарунок Божий", "Бог благословив", "Боже благовоління".

Дорослого Івана характеризують такі риси як спокій і добропорядність. Іван неквапливий і до поспіху ставиться вкрай негативно. Івани по натурі не лідери, а скоріше такі, яких ведуть за собою. Вони люблять і можуть багато працювати. У бізнесі легко вирішують організаційні питання, впевнено почуваються в оточенні творчих людей. З таких хлопців виходять чудові інженери і технологи. Їхнє серйозне відношення до роботи викликає повагу колег і керівництва.

У сімейних стосунках Іван - це зразковий чоловік і чудовий батько. Він ретельно підходить до вибору коханої. Зазвичай Іван ідеальний батько, хоча іноді надмірно балує дітей.

Любомир

Походження цього гарного імені слов'янське, частіше так називають хлопчиків у Польщі, також популярне у західних областях України.

Маленький Любомир не завдає батькам турбот, хоча в характері його багато впертості. Рано починає читати й зазвичай добре навчається.

Він працьовитий і допомагає людям чим зможе, завжди відповість на прохання по допомогу. Любомир непосидючий, тому любить їздити у відрядження. Він фахівець широкого профілю, швидко розбирається в будь-якій справі. Любомир успішно працює інженером, художником, програмістом, бухгалтером, слідчим, водієм.

Любомир може бути дуже скромним, тому у стосунках з дівчатами нерідко нерішучий. У шлюбі звичайно щасливий. Допомагє дружині по господарству.

Згадаємо сьогодні Любомира Дмитерка (1911-1985) - український письменник, поет, прозаїк, драматург, публіцист, сценарист, перекладач. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. Один з трьох членів літературної групи "Західна Україна", які не потрапили до радянського ГУЛАГу.

uk.wikipedia

Омелян

Ім'я Омелян у перекладі з давньогрецького означає "улесливий, приємний у слові".

Омелян постійний і принциповий. Він дуже впертий, часом це приносить йому шкоду. Омелян не любить поспіху, суєти, заздалегідь планує всі свої справи. Він воліє мати декількох знайомих, одного-двох кращих друзів, і рідко коли склад "наближених" міняється.

Свої секрети Омелян не стане розповідати нікому, часом людям здається, що він їм не довіряє.

Степан

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок".

Маленький Стьопа веселий і непосидючий хлопчисько. Він активний, легко знайомиться з однолітками, часто навіть стає їх лідером. Хлопчик вміє справляти приємне враження на дорослих. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, коли помічає помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим напрямком. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві.

У сімейному житті стосунки Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: Серпень 2021: скільки свят та вихідних очікувати українцям

Наступна публікація