День, багатий на подання до КС

Депутати просять Конституційний Суд розглянути конституційність указу Президента про перепідпорядкування внутрішніх військ.

53 депутати Верховної Ради звернулися до Конституційного Суду з поданням розглянути конституційність указу Президента Віктора Ющенка про перепідпорядкування внутрішніх військ від Міністерства внутрішніх справ Президентові. Про це сказано в повідомленні КС. 
До КС також надійшло подання від 59 депутатів про конституційність частини 3 статті 38 Закону "Про охорону навколишнього природного середовища", у частині можливого надання спеціальних дозволів на користування природними ресурсами, зокрема, надрами особам, які не є громадянами України, а також іноземним юридичним особам і юрособам за участю іноземних юридичних і фізосіб. 

Крім того до КС надійшло ще  подання 53 депутатів про конституційність указу Ющенка "Питання енергетичної безпеки України" від 14 березня. За цим указом, Ющенко створив робочу групу з енергобезпеки й доручив їй проаналізувати міжнародні енергетичні договори України.
Ющенко доручив проаналізувати діяльність Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і її дочірніх компаній "Укртрансгаз" і "Укргазвидобування", а також компанії "Укртранснафта", Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", Національної енергетичної компанії "Укренерго". 

Також цим указом Президент доручив Кабміну надати робочій групі, що готовить пропозиції щодо основних напрямків зовнішньої політики України в сфері енергетичної безпеки, всю необхідну інформацію, документи й матеріали.
Всі подання передані на вивчення Секретаріату КС.
Як відомо, 25 травня Ющенко вивів Внутрішні війська з підпорядкування МВС і ввів їх у безпосереднє підпорядкування Президентові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: