Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День народження мікрохвильовки: науковці та лікарі пояснили, чи корисно в ній підігрівати їжу

Небезпечне не так випромінювання, як пластик, який контактує з харчами.

73 роки минуло від дня патентування мікрохвильовки, а дискусії про те, чи корисний або шкідливий цей винахід, не втрачають актуальності. Деякі лікарі-гастроентерологи запевняють, що під час підігрівання їжі надвисокі частоти руйнують продукт, а він, своєю чергою, руйнує внутрішні органи людини, тоді як науковці наочно демонструють, що шкоди немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із Вікторією ми зустрічаємося під час обідньої перерви – вона теж зголодніла, але такого не їсть. Їжу в мікрохвильовці вона не гріє вже вісім років, відколи чоловік переконав, що це не корисно. "Руйнуються вітаміни, їжа стає некорисною, пластмасова. Десь прочитав, мабуть", - пояснює вона.

ВідеоЕксперимент ТСН: чи шкідлива мікрохвильовка для їжі та здоров'я

Корисно чи все ж шкідливо? 73 роки з дня патентування мікрохвилівки минає, а дискусії на цю тему не втрачають актуальності. Деякі лікарі-гастроентерологи запевняють, що під час підігрівання їжі надвисокі частоти руйнують продукт, а він у свою чергу руйнує внутрішні органи людини. Науковці ж наочно демонструють, що шкоди нема. 

Експеримент ТСН: чи шкідлива мікрохвильовка для їжі та здоров'я

Викладач радіотехнічного факультету зносить прилади, щоби проаналізувати випромінювання з мікрохвильової печі. Допоки Олександр готується, нас консультує гастроентеролог. Лариса Дмитрівна констатує, що відтоді, як придумали НВЧ, зроблено чимало досліджень, які доводять: їсти розігріту їжу в мікрохвильовці – небезпечно. "Інтенсивне тертя призводить до руйнування білків, вуглеводів та жирів. Після приготування їжі в печі, ваша печінка їжу не впізнає і починає з нею працювати, ніби це отрута, чужорідна речовина чи ліки", - каже медик.

Дітям вона радить узагалі нічого в мікрохвильовці не гріти, а дорослим – лише раз на день і ставити на підігрів до хвилини. Тим часом Олександр закінчив зносити прилади, до мікрохвильовки приєднав аналізатор спектру, взяв у руки антену і поставив у піч кухлик із водою. Коливання, запевняє він, відповідають нормі. "Це опромінення не спричиняє хімічної реакції в їжі. Точніше, таку ж реакцію, як при нагріванні на сковороді чи варінні їжі", - запевнив він.

Нашкодити може не так нагріта в мікрохвильовці їжа, як те, в чому її гріли. Шкідливо це робити в пластику, бо його мікрочастинки можуть потрапити в продукти, тому будь-які пакети, тарілки чи стакани – небезпечні. За словами лікарів, іще гірше за використання мікрохвильовки – підігрівати їжу на сковорідці. Найкорисніше ж їсти або свіжоприготоване, або використовувати духову шафу.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції