Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінінформполітики вимагають офіційно визнати День опору Криму російській окупації

Цим днем має стати 26 лютого.

Перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар заявила, що 26 лютого необхідно визнати Днем опору Криму російській окупації на офіційному рівні.

Про це вона повідомила на під час прес-конференції на тему: "Четверті роковини окупації Криму", передає УНІАН.

"Ми вважаємо, що цей день має бути офіційно Днем опору Криму російській окупації. Відповідний документ від Кабміну минулого року пішов на Адміністрацію президента, і наразі фактично розглядається питання підписання відповідного указу, для того щоб цей день був офіційно Днем опору Криму Російській Федерації" - сказала Джеппар.

Заступниця міністра також нагадала, що в грудні 2016 року ухвалено Дорожню карту Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Наразі документ проходить третє коло узгоджень з різними відомствами.

"Ми очікуємо, що усе одно цей документ буде прийнятий на рівні Кабміну... Міністерство інформаційної політики вже імплементує цю стратегію через план дій, який є нашим внутрішнім", - додала Джеппар.

Своєю чергою, голова Кримськотатарського ресурсного центру, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв наголосив на тому, що необхідно робити все, аби тема анексії Криму та боротьби за його звільнення завжди залишалася на слуху. Він підкреслив, що тема має бути доступною як для жителів України, так і для міжнародної спільноти.

Нагадаємо, що Турчинов розкрив, коли і з чого саме розпочалась прихована окупація Криму. Секретар РНБО впевнений, що рішення про анексію півострова у Росії ухвалили давно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції