День Перемоги у Львові: у генконсула Росії відібрали та розтоптали вінок

За словами Олега Астахова, Росія і весь нормальний світ відзначають День Перемоги. Натомість, усі навколосвяткові ігрища є образою пам'яті полеглих.

У генконсула Росії у Львові Олега Астахова дорогою на Пагорб Слави відібрали і розтоптали вінок, який він хотів покласти на військовому цвинтарі.

"У моїх колег відібрали і розтоптали вінок, який я мав покласти на військовому цвинтарі на Пагорбі Слави", - розповів сам Астахов.

За його словами, Росія і весь нормальний світ відзначають День Перемоги. Натомість, усі навколосвяткові ігрища образою пам'яті тих, хто тут (на Пагорбі слави – ред.) лежить і хто віддав своє життя, щоб ми жили у нормальному суспільстві. 

Присутні на Пагорбі Слави ветерани та представники громадських організацій жалілися, що дорогою з них зривали георгіївські стрічки та обзивали лайливими словами.

У той же час представники та прихильники ВО "Свобода", які перебували по інший бік міліцейського кордону, вигукували гасла: "Бандера прийде - порядок наведе", "Чемодан - вокзал - Росія", "Москалів до Росії".

Раніше вже повідомлялося, що ветеранів, які прийшли в супроводі голови Львівської ОДА покласти квіти до могили невідомого солдата, освистала молодь під червоно-чорними і синьо-жовтими прапорами. 

Як відомо, члени ВО "Свобода" у Львові також стали учасниками кількох бійок, одна з них закінчилася стріляниною, в результаті було поранено декілька людей.

Все про святкування Дня перемоги в Україні читайте тут.

Читайте також:

Комуністи пройшлися центром Києва з портретами Сталіна

Невідомий у масці спалив червоний прапор у Донецьку (відео)

"Свободівці" побили главу львівського Антифашистського комітету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: