День піхоти України 2023 року: історія та приємні привітання

Автор
Тетяна МележикТетяна Мележик
Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День піхоти України 2023 року: історія та приємні привітання

День піхоти України 2023 року / Фото: Associated Press

6 травня 2023 року в українських піхотинців важлива подія - День піхоти Збройних Сил України. Привітання та теплі слова - ось що здатне підняти бойових дух воїнів. А тому ТСН.ua підготував для вас добірку листівок.

День піхоти ЗСУ: дата та історія

Важливу дату встановив п'ятий президент України Петро Порошенко 19 квітня 2019 року. Метою цієї події є вшанування сміливості, мужності, героїзму та особливої сили українських воїнів, які входять до складу мотопіхотних, механізованих, гірсько-штурмових військових частин та підрозділів Сухопутних військ ЗСУ. Вони завжди стояли і будуть стояти за незалежність, свободу та територіальну цілісність України.

6 травня обрали зовсім не випадково. Цього дня 1648 року сталася битва під Жовтими Водами, в якій українські козаки здобули блискучу перемогу. Ця битва часто носить назву першої переможної під час Національно-визвольної боротьби під командуванням гетьмана Богдана Хмельницького. А ще саме 6 травня в церковному календарі вшановують пам'ять Юрія Змієборця, який вважається покровителем українського війська.

З Днем піхоти України: привітання і листівки

Шановні піхотинці! З Днем піхоти Збройних Сил України! Ви є головними бійцями нашої країни, ви бережете її мир та безпеку, покладаємо на вас велику відповідальність. Бажаємо вам міцного здоров'я, віри у свої сили та перемог у всіх бойових діях!

День піхоти ЗСУ 2023 / Фото: ТСН.ua

***

Шановні піхотинці! Зичимо вам мужності та стійкості у нелегкій боротьбі за мир і безпеку України! Це величезна відповідальність, але ми знаємо, що ви здатні виконувати найскладніші завдання та перемагати. Будьте міцними та непереможними!

День піхоти ЗСУ 2023 / Фото: ТСН.ua

***

Дорогі піхотинці! Вітаємо з Днем піхоти Збройних Сил України! Ви є найбільш мобільною та універсальною складовою нашої армії, ви здатні діяти в будь-яких умовах та на різних теренах. Бажаємо вам мирного неба, а в бойових діях - швидкого перемоги!

День піхоти ЗСУ 2023 / Фото: ТСН.ua

***

Шановні захисники! Зичимо вам міцного здоров'я, витривалості та успіхів у всіх бойових діях! Ваша мужність та героїзм заслуговує на повагу і вдячність всього народу. Дякуємо вам за те, що ви є першими, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини.

День піхоти ЗСУ 2023 / Фото: ТСН.ua

***

Вітаю з Днем піхоти ЗСУ! Це свято вшановує найбільш мужніх та відважних захисників нашої Батьківщини. Нехай ваші знання, досвід та вміння завжди допомагають вам здолати будь-які виклики!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Привітання
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація