Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День смерті Шеремета: донька загиблого не хоче чекати розкриття злочину 15 років

Колеги та правоохоронці сходяться на думці, що сліди ведуть у Росію.

В Україні меморіальними акціями вшанували перші роковини від убивства журналіста Павла Шеремета. Досі у справі немає жодного підозрюваного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На місці трагедії в Києві пролунали улюблені пісні журналіста. Донька Шеремета востаннє бачила батька живим минулого літа, коли їй виповнилося 20 років. Ліза в ексклюзивному коментарі ТСН зізналася, що все ж сподівається на покарання винуватців загибелі Павла. "Мені хочеться вірити, що це буде розкрито. Мені не хочеться чекати 10-15 років. У мене є бабуся, яка хоче, зобов'язана знати. Я вірю, що тут хочуть розкрити", - зізналася донька вбитого.

Відео Слідство вже рік не може знайти винних у зухвалому вбивстві Павла Шеремета

Родина Шеремета і найближчі друзі були в Мінську, де Павло похований. Тим часом у Києві небайдужі люди запалили лампадки на місці смерті Шеремета та залишили напис-запитання до слідства: хто вбив Павла? Колеги Шеремета певні, що причина – це професійна діяльність журналіста. Слідство ж розглядає кілька версій злочину. Однак усі називають російський слід серед пріоритетних. "Це все пов'язано з Росією. Крім убивства, це була ще демонстрація, що ніхто із вас не захищений. Це війна тотальна – можемо що завгодно і де завгодно. Те, що могло бути зроблено через українських людей – теж можливо. Але що за цим стоять російські спецслужби – у мене сумнівів не викликає. Як і за вбивствами наступними", - зізнався блогер Айдер Муждабаєв.

Одна з останніх зустрічей Шеремета, за місяць до вбивства, була в Москві з екс-міністром Олександром Клименком. Тоді журналіст працював на радіо, що належало олігарху. Зміст розмови невідомий навіть найближчим колегам, проте можливість особистого конфлікту не відкидають. "Він дійсно зустрічався з Клименком, але ініціатива була з боку Клименка. Павло був дуже скептичний щодо цієї зустрічі. Сказав, що Клименко дуже дивна людина. Я не виключаю, можливо, я не знаю всієї інформації", - розповіла журналістка Севгіль Мусаєва.

Фотогалерея У Києві під вигуки "герої не вмирають" проводили Шеремета в останню путь (11 фото)

Після завершення акцій пам'яті активісти і колеги Шеремета ставлять на порозі МВС лампадки та написи із закликом розслідувати смерть журналіста. Однак майже одразу двірники все це прибирають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції