День соціального працівника

У першу неділю листопада відзначають День соціального працівника. Проте далі йтиметься про тих, хто робить благі вчинки не за зарплату, а за покликом серця.

Пам'ятаєте з дитинства "Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя"? Герої наступного сюжету йдуть на допомогу і не заради слави. Але буває так, коли трапляється лихо, першими руку подають вони - добровольці, або ж волонтери.

donor.org.ua
Скріншот одного з найвідоміших в Україні доброчинних сайтів donor.org.ua
Художниця Катя Сапожкова відкладає справи й амбітні плани. Щотижня вона дає уроки малярства пацієнтам дитячої онкології. На заняттях ані слова про хвороби та діагнози. Лікарі вважають, Катерина їм за психолога, якого в штаті не передбачено. Катя зізнається, що волонтером стала випадково. Побачила в Інтернеті оголошення: дитині потрібні донори. Здала кров, далі трохи грошей, а потім пішла до волонтерської групи.

Програміст Євген Рибаков - адміністратор одного з найвідоміших в Україні доброчинних сайтів donor.org.ua. Нові прохання про допомогу на сайті з'являються щодня. Географія - вся Україна. Євген вважає, добросердних людей багато, але тих, хто хоче допомогти, треба наблизити до тих, кому поміч потрібна.

Інтернет-сайт одного зі столичних автоклубів. Окрема сторінка - допомога дитячому будинку в Макарові.

Соціальна робота – це дуже просто.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: